Reklama

Teresa

Teresa

Ocena
serialu
4,8
Przeciętny
Ocen: 77
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Angelique Boyer: Kochliwa czy interesowna?

Od początku kariery Angelique Boyer największe zainteresowanie oraz emocje wzbudzało jej życie prywatne, a zwłaszcza sercowe potyczki. Trzeba przyznać jedno: młoda aktorka od zawsze wiedziała, na kim zawiesić oko, by było o niej głośno.


Mężczyzna idealny

Reklama

 Od niemal roku oficjalnie, a w rzeczywistości od prawie dwóch lat, obecny u jej boku jest 40-letni aktor, Sebastián Rulli, z którym spotkała się na planie "Za głosem serca". To nie pierwszy kolega z serialu u jej boku, ale podobno ten jedyny:

- Sebastián jest moją bratnią duszą. Miłością mojego życia. Jego obecność i uczucie dodają mi skrzydeł. Przy nim marzenia spełniają się - wyznała zakochana aktorka w jednym z ostatnich wywiadów. Na początku roku media poinformowały, że para zaręczyła się podczas wakacji w Hiszpanii.

- Nie myślimy jeszcze o dacie ślubu. Nie mamy konkretnych planów, ale już przeglądam kreacje, żeby wiedzieć, co mi się podoba, a co nie. W którym kierunku mam podążać - zdradziła dla "People en español". Fani są jednak przekonane, że Angelique i Sebastián staną na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Innego zdania są jednak sceptycy, którzy zakładają, że aktor jest tylko kolejnym szczeblem na drabinie Boyer do "bardziej liczącego się w branży" mężczyzny i przypominają, że podobnie mówiła w przeszłości o innym swoim eks.

Ulubiona para


Televisa wie, że w życiu jak w kalejdoskopie, wszystko zmienia się, zwłaszcza jeśli chodzi o romanse gwiazd. Dlatego postanowiła kuć żelazo póki gorące i już poinformowała, że jedna z najgorętszych meksykańskich par - Angelique i Sebastián - powróci na ekrany w 2016 r.

Filmografia i "związkografia" Angelique

"Zbuntowani"

Pierwsza duża rola w filmografii Angelique. Kilka miesięcy na planie wystarczyło, by 17-letnia wówczas Boyer zwróciła uwagę na młodszego o rok Eddy’ego Vilarda. Szybko stali się nierozłączni. Razem spędzali każdą wolną chwilę na planie, co zostało uwiecznione przez fotografów. - Trafiła ich strzała Amora. Wykorzystują każdą wolną chwilę, by okazać sobie czułości i naładować baterie między ujęciami - pisał magazyn "Rebelde". Zakochani nie kryli się także ze swoim uczuciem w trakcie bardziej oficjalnych imprez. Aż niespodziewanie... nastąpił koniec. Oficjalnie: zauroczenie minęło. Z kolei brukowiec "Basta!" twierdził, że powód, a właściwie dwa, były zupełnie inne. Przede wszystkim młodemu Vilardowi nie śpieszyło się do skonsumowania związku z koleżanką. Podobno chciał poczekać, aż ich znajomość umocni się i wejdzie na następny poziom. W międzyczasie znudzona czekaniem Angelique zainteresowała się nowym nabytkiem obsady, Diego Gonzálezem (obecnie Bonetą). Na korzyść nowego chłopaka przemawiał fakt, że był on wschodzącą gwiazdą muzyki i ekranu, które go aspiracje sięgały o wiele dalej niż meksykańskie telenowele. O ile na imprezie z okazji startu 2. sezonu "Zbuntowanych" siedziała na kolanach Vilarda, o tyle kilka miesięcy później - na premierze 3. serii - nie uwalniała się z objęć Gonzáleza na oczach rzuconego kilka tygodni wcześniej Eddy’ego. Związek Angelique i Diega był krótki, ale intensywny. Zakończył się po finale serialu, gdy 19-letni aktor wyjechał do USA z zamiarem podbicia hollywoodzkiej fabryki snów.

„Alma de Hierro”

W 2008 r., po rocznej przerwie, Angelique i Eddy ponownie spotkali się na planie. Media przewidywały odrodzenie miłości, ale Vilard okazał się wiernym chłopakiem Natashy Dupeyrón. Boyer z kolei wyraziła swoje zainteresowanie sporo starszymi kolegami z planu. W marcu 2008 r. aktorka była przyłapywanaw towarzystwie serialowego ojca - wówczas 54-letniego uznanego aktora i reżysera, Alejandra Camacho. - Jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi. Lubimy okazywać sobie sympatię. Nie jestem żadną puszczalską, a takie plotki są dla mnie przejawem braku szacunku - skomentowała sprawę Angelique w "Televisa Espectaculos". Sprawa ucichła, ale w sierpniu fotoreporterzy "TV Notas" przyłapali ją na pocałunkach z innym kolegą z planu, 36-letnim Adrianem Uribe. Dodatkowo tabloid twierdził, że romans rozpoczął się nawet trochę wcześniej, gdy aktor był żonaty. Do Boyer przylgnęła łatka "złodziejki mężów". - Wszyscy mnie osądzają. Mam dość bycia tematem plotek - broniła się aktorka w programie "La Oreja". Romans Angelique i Adriá skończył się wraz z ostatnim klapsem na planie "Alma de Hierro".

"Dzikie serce"

Zaraz po zerwaniu z Uribe aktorka trafiła na plan "Dzikiego serca", gdzie partnerował jej Sebastián Zurita. W marcu 2010 r. po kilku miesiącach spekulacji Angelique oficjalnie przyznała: - Tak, jesteśmy razem. Przeżywamy piękne chwile na ekranie i w życiu - wyznała w "People en español". W maju, po zakończeniu wspólnej pracy, ich relacja przeszła już do historii. - Poszliśmy swoją drogą. Zakładaliśmy, że tak się stanie - mówił Zurita. Z kolei Boyer dodała: - To wspaniały chłopak. Kochany. Ale nasze życie diametralnie się różni. On woli imprezy, zabawy, ryzyko. Ja szukam spokoju. Plotkowano też, że aktorce nie udało się zaprzyjaźnić z rodzicami chłopaka - Christian Bach i Humbertem Zuritą.

"Teresa"

Pierwsze spotkanie Boyer z Sebástianem Rulli. Już wtedy pojawiały się dowody bliskiej przyjaźni obojga. Ostatecznie aktor wybrał jednak rodzinę. Odepchnięta przez amanta Angelique szybko znalazła sobie pocieszyciela - samego producenta "Teresy", starszego o 28 lat José Alberta Castro. Długo zaprzeczali plotkom o romansie. W końcu we wrześniu 2011 r. oficjalnie je potwierdzili. Wybuchł skandal. Rodzice aktorki publicznie wyrazili dezaprobatę dla jej wyboru. Jakby tego było mało, oskarżyli narzeczonego córki o uzależnienie jej od narkotyków - marihuany i cracku (wrzesień 2012 r.). Próbowali nawet umieścić córkę na odwyku, co zaowocowało zerwaniem przez Angelique kontaktów z rodziną na ponad dwa lata. Aktorka zawsze broniła ukochanego i zapewniała o swojej miłości do niego. Para nawet zaręczyła się. Kiedy wszyscy czekali na ślub, rozstali się (marzec 2014 r.). - Zdradzałaś mnie! Mam dowody - oskarżał Castro, a Boyer broniła się: - Odeszłam, bo nie chciał mieć dziecka.

"Za głosem serca"

D rogi Angelique i Sebastiána ponownie zeszły się jesienią 2013 r. Wówczas oboje byli w związkach - on z Aracely Arámbulą, ona z Castro. Media zauważyły, że Boyer i Rulli lubią spędzać razem czas. W październiku aktor poinformował media o zerwaniu z Chule. Angelique była jedną nogą w związku z Castro, a drugą z Rullim. Odczekała trochę czasu i rzuciła narzeczonego. Mimo wspólnych zdjęć i donosów, Angelique i Sebástian zapewniali, że są tylko przyjaciółmi. Dwa miesiące po zakończeniu "Za głosem serca" przyznali, że są razem.

MG

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje