Reklama

Teraz albo nigdy!

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 257
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatni odcinek trzeciej serii

17 maja telewizja TVN pokazała ostatni odcinek trzeciej serii "Teraz albo nigdy!". Na tym jednak nie koniec! Jeszcze przed wakacjami rozpoczną się zdjęcia do kolejnej serii. Charyzmatyczni bohaterowie serialu powrócą na antenę TVN jesienią.

Pomimo spekulacji o możliwym zakończeniu realizacji "Teraz albo nigdy!", fani serialu mogą być spokojni. Finał trzeciej serii nie przyniesie rozwiązania wszystkich wątków. Twórcy właśnie przygotowują dalsze losy ulubionych bohaterów, które będzie można śledzić już jesienią.

Reklama

W trzeciej serii "Teraz albo nigdy!" pojawiły się nowe postacie, które wprowadziły pewne zamieszanie w życiu głównych bohaterów. W tych rolach wystąpili znani aktorzy, m.in. Małgorzata Foremniak i Ola Szwed. Czy w nowej serii, obok znanych już postaci, pojawią się nowi aktorzy?

Serial "Teraz albo nigdy!" jest dla widzów kwintesencją spełnionych marzeń o idealnym życiu. Jest inspiracją i wzorem, wyobrażeniem tego jak bym żyła gdybym?. Na forum internetowym serialu czytamy między innymi: "Widzowie potrzebują współczesnych bajek, które pomagają im przetrwać w ich beznadziejnie nudnych związkach"; "Ten serial jest daleki od prawdy, ale jeżeli chcemy oglądać tylko rzeczywistość, to wystarczy wyjrzeć przez okno".

Fenomen "Teraz albo nigdy!" nie przejawia się tylko w popularności telewizyjnej. Serial ma wpływ na popkulturę, przenika do rzeczywistości! Na rynku dostępna jest ksiązką - "Kaktus w sercu" - serialowej bohaterki Basi Jasnyk (Katarzyna Maciąg) oraz audiobook. Dostępne są również: DVD z odcinkami pierwszej i drugiej serii, dwupłytowa składanka CD która już w miesiąc po premierze otrzymała status Złotej Płyty.

Produkcja "Teraz albo nigdy!" wystartowała na antenie TVN we wrześniu 2007 roku. Emisja kolejnej serii zaplanowana jest na wrzesień 2009.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje