Reklama

Teraz albo nigdy!

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mucha znów namiesza?

Już w najbliższą niedzielę, 13 września, serialowa paczka z "Teraz albo nigdy!" zyska w swoich szeregach nową piękność - Annę Muchę. Czy na jej widok serce zabije komuś szybciej?

Olga Rosiak (Anna Mucha) to nowa postać, która przebojem wkroczy w życie bohaterów serialu. Jej obecność nie będzie bez znaczenia ze względu na związek Basi (Katarzyna Maciąg) i Andrzeja (Matusz Damięcki).

Reklama

Olga jest ekonomistką, która powraca z londyńskiego City do kraju w celu uruchomienia własnego biura w Warszawie. Andrzej jest jej wielką miłością sprzed lat. Poznali się jeszcze w liceum i stanowili absolutnie wyjątkowa parę. Wszyscy wiedzieli, że tych dwoje jest "przeznaczonych sobie". Po maturze Olga poszła na studia ekonomiczne, Andrzej zrezygnował ze studiów, bo po śmierci ojca musiał opiekować się matką, która wpadła w depresję. Musiał też zarabiać na dom. Taniec w klubie to był między innymi pomysł Olgi.

Ich drogi rozeszły się, kiedy Olga dostała stypendium w jednej z brytyjskich firm maklerskich. Ona liczyła na wielką karierę, Andrzej nie zdecydował się zostawić matki i wyjechać do Londynu. Ostatecznie rozstali się w gniewie. Andrzej bardzo to przeżył i długo nie mógł się pozbierać. Dopiero po poznaniu Basi na Maderze odżył na nowo.

Olga przez lata w Londynie nie spotkała żadnego mężczyzny, którego pokochałaby tak jak Andrzeja. Po powrocie do Polski będzie próbowała odzyskać byłego chłopaka i wyznać mu skrywaną tajemnicę. Czy jej się to uda?

Widzowie będą mogli się o tym przekonać oglądając kolejne odcinki "Teraz albo nigdy!" w każdą niedzielę w telewizji TVN, zaraz po "Tańcu z gwiazdami".

Anna Mucha opowiada o roli w serialu "Teraz albo nigdy!":

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje