Reklama

Teraz albo nigdy!

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 257
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kożuchowska w nowym serialu

18 sierpnia Małgorzata Kożuchowska zadebiutowała na planie serialu "Teraz albo nigdy!". Jaka będzie jej postać, okaże się już jesienią.

Obecność Małgorzaty Kożuchowskiej na planie "Teraz albo nigdy!" jest niemałą niespodzianką dla fanów serialu. Kożuchowska wcieli się w rolę siostry Grażyny (Magdalena Kumorek). Jej postać - Katarzyna Marczak to kobieta biznesu, właścicielka sieci hoteli i pensjonatów Onyx.

Reklama

"Katarzyna to pewna siebie osoba, zdecydowana osiągać cel za wszelką cenę. Została niespodziewanie porzucona przez partnera, od tej pory jest sama, dlatego doskonale rozumie Grażynę. Sprawi, że jeden z naszych głównych bohaterów będzie miał przez nią poważne problemy" - zdradza Dorota Chamczyk, producentka serialu.

Druga seria "Teraz albo nigdy!" swoją premierę będzie miała 7 września w TVN. Tymczasem fani serialu, w każdą niedzielę około godziny 15:00 mogą oglądać powtórki sezonu pierwszego.

W odcinkach, które zobaczymy po wakacjach oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej pojawią się m.in. Anna Bosak, Tamara Arciuch i Wojciech Pszoniak.

Przyjaźń bohaterów "Teraz albo nigdy!" zaczęła się dość nietypowo, bo na pokładzie samolotu. Potem były pełne niespodzianek wspólne wakacje na Maderze, podczas których lepiej się poznali. Po powrocie do Warszawy i swoich codziennych zajęć relacje pomiędzy bohaterami zacieśniły się jeszcze bardziej, a grono nowych przyjaciół okazało się niezastąpionym w dobrych i złych chwilach.

Już od 7 września widzowie serialu będą mogli przekonać się kto z kim zaprzyjaźni się bliżej, jak spełniają się ich marzenia, jak pokonają razem nowe wyzwania i jak dzięki przyjaźni nigdy nie stracą wiary i optymizmu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje