Teraz albo nigdy!

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kożuchowska kobietą fatalną?

"Kobiety fatalne są kręcące dla facetów" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z RMF FM. Czy jej bohaterka w serialu "Teraz albo nigdy!" okaże się femme fatale?

"Kobiety fatalne są kręcące dla facetów mają w sobie jakiś pazur, taki magnes, który przyciąga, który fascynuje. Generalnie ta ciemna strona mocy jest bardziej atrakcyjna dla człowieka. Natomiast jeśli podejdzie się do niej zbyt blisko, no to się można sparzyć, utopić..." - powiedziała aktorka w rozmowie w programie RMF Extra.

Reklama

Kożuchowska pojawi się w nowych odcinkach serialu "Teraz albo nigdy!" jako siostra Grażyny Rolewskiej. Jej bohaterka - Katarzyna Marczak to kobieta biznesu, właścicielka sieci hoteli i pensjonatów Onyx. To silna osobowość. Specjalnie do tej roli aktorka zdecydowała się zmienić fryzurę. Ścięła włosy, przefarbowała na ciemny kolor. Choć to nie pierwsza tak radykalna zmiana fryzury, to i tak zwykle blond włosa Kożuchowska natychmiast zwraca uwagę jako brunetka.

Czy jej bohaterka okaże się femme fatale w serialu? Na razie to jej siostra Grażyna (Magdalena Kumorek) będzie starała się uwieść Michała z pomocą... pralki. A czy operacja się powiedzie, dowiemy się już dzisiaj. "Teraz albo nigdy!" w niedzielę o 21.55 w stacji TVN.

A już od godziny 10 do godziny 15 w niedzielę w radiu RMF FM spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje