Reklama

Teraz albo nigdy!

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ida Nowakowska: Od tancerki i aktorki do gwiazdy TVP

Ida Nowakowska jest obecnie największą z gwiazd polskiej telewizji. Zaczynała od tańca, grała w serialach i filmach, brylowała na deskach teatralnych. Teraz prowadzi klika ze sztandarowych produkcji TVP.

Jak mówi sama prezenterka i aktorka, największą pasją w jej życiu jest taniec. W wywiadzie z Galą stwierdziła, że "taniec jest wszechobecny" w jej życiu.

W 2007 roku wzięła udział w pierwszej edycji tanecznego show, czyli "You Can Dance - Po prostu tańcz". Wraz z Błażejem Ciszkiem zajęła 10. miejsce. W dziewiątym sezonie powróciła do programu - już jako jurorka.

Reklama

Ida Nowakowska nie stroniła również od filmu, sceny czy seriali. Mając zaledwie 14 lat zagrała w filmie "Poza zasięgiem", gdzie partnerowała Stevenowi Seagalowi.

Występowała na deskach Teatru Muzycznego Roma, gdzie zagrała w musicalach takich jak "Upiór w operze", "Taniec wampirów", "Koty", "Piotruś Pan".

Z kolei w Studiu Buffo Janusza Józefowicza pojawiła się w adaptacji "Romea i Julii" i "Metro".

Później przyszły role serialowe - Ida Nowakowska zagrała w "My Baby", "Na dobre i na złe" czy "Teraz albo Nigdy!".

W ostatnich latach jest znana głównie dzięki programom rozrywkowym emitowanym na antenie TVP.

Jest cenioną i lubianą przez widzów prezenterką takich produkcji jak "Pytanie na śniadanie", "The Voice Kids", "Dance, Dance, Dance". Wcześniej prowadziła m.in. "Przymierzalnie" czy "Bake Off Junior".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje