Teoria wielkiego podrywu Big Bang Theory

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 288
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teoria wielkiego podrywu": Widz pozywa Netfliksa! Żąda usunięcia jednego z odcinków serialu

"Teoria wielkiego podrywu" to kultowy serial, który przed laty przyciągał przed telewizory miliony widzów. Perypetie zakompleksionych mężczyzn i ich pięknej sąsiadki bawiły publiczność do tego stopnia, że powstało aż 12 sezonów produkcji. Choć serial do dziś ma spore grono fanów, nie wszystkim z perspektywy czasu podobają się treści, które prezentowała produkcja emitowana obecnie przez Netfliksa. Jeden z widzów, oburzony sceną z drugiego sezonu serialowego hitu, postanowił pozwać platformę i zażądać usunięcia kontrowersyjnych treści.

"Teoria wielkiego podrywu": Widz złożył pozew!

Od kilku dni w sieci trwa istna burza! Wszystko po informacji, jaką zamieścił jeden z fanów serialu. Mężczyzna ogłosił w mediach społecznościowych, że niedawno natrafił na odcinek, w którym doszło do niezręcznej rozmowy pomiędzy Sheldonem a Rajem, a treść ich rozmowy na tyle go oburzyła, że postanowił podjąć odpowiednie kroki prawne.

We wspomnianym epizodzie podczas wymiany zdań, Sheldon (w tej roli Jim Parsons) powiedział, że "Aishwarya Rai to Madhuri Dixit dla biedaków". Nie zgodził się z nim Raj (Kunal Nayyar), który odpowiedział, że "Aishwarya Rai to bogini", a Madhuri Dixit to przy niej "trędowata prostytutka". 

Reklama

Mithun Vijay Kumar, bo tak nazywa się oburzony fan serialu, złożył przeciwko Netfliksowi pozew, w którym domaga się, by platforma usunęła z dystrybucji kontrowersyjny odcinek. Widz dopatrzył się w nim m.in. mizoginii i rażącej dyskryminacji kobiet. 

W Polsce serial emitowany jest w Comedy Central i HBO Max.

"Teoria wielkiego podrywu": Fabuła

"Teoria wielkiego podrywu" serial komediowy, który stał się międzynarodowym hitem, opowiadał o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych.

W rolach głównych zagrali Jim Parsons, Johnny Galeck, Kaley Cuoco, Kunal Nayyar i Simon Helberg.

Od ósmego sezonu aktorzy inkasowali... milion dolarów za odcinek (taką samą zarabiały gwiazdy "Przyjaciół", ale dopiero podczas dziesiątej, finałowej serii)!

Serial realizowano od 2007 do 2019 roku. Niespodziewanie zdjęcia zakończono na 12. sezonie produkcji. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "Teoria wielkiego podrywu" | Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy