Reklama

Big Bang Theory

Teoria wielkiego podrywu

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teoria wielkiego podrywu" po raz szósty

Dalsze losy dwóch genialnych fizyków, którzy nie umieją odnaleźć się w codziennym życiu i ich przyjaciół będzie można zobaczyć już jesienią. Znamy ich szczegóły. Uwaga, spoilery!

Howard i Bernadette

Astronauta Howard Wolowitz spędzi kilka pierwszych odcinków w przestrzeni kosmicznej. Po powrocie na Ziemię pojawi się pewien problem: gdzie on i jego świeżo upieczona żona Bernadette mają zamieszkać. Producent Steve Molaro zauważa, że kwestia,  czy para będzie mieszkać w domu z dokuczliwą panią Wolowitz, czy uwije sobie własne gniazdko nie zostanie szybko rozwiązana. -Howard będzie naprawdę rozdarty pomiędzy dwiema silnymi kobietami  - mówi.

Reklama

A może powinniśmy spodziewać się potomstwa Wolowitzów? Nieprędko... - Z tonu głosu Bernadette i rodziny Wolowitz, można wnioskować, że płacz ich dziecka mógłby tłuc szkło - powiedziała ze śmiechem osoba z produkcji.

Leonard i Penny

Status ich związku można by określić jako "skomplikowany". - Jeśli związek Sheldona i Amy jest zaskakujący i Howarda i Bernadette - tradycyjny, to relacja Leonarda i Penny jest najbardziej wyboista - mówi Kaley Cuoco, odtwórczyni roli Penny. - Nie wiem, czy dojrzałość emocjonalna jest mocną stroną Penny. Ona zdaje się uciekać przed tym związkiem. Leonard wyznaje jej swoją miłość, a ona jest na nią zamknięta - dodaje Johnny Galecki.

Sheldon i Amy

Ich związek przestanie kręcić się tylko wokół Sheldona. Genialny naukowiec będzie uczył się nowych rzeczy o sobie samym, wyznaczał nowe granice. - W serialu nigdy nie pojawiła się żadna wzmianka na temat postrzegania atrakcyjności Amy - lub jej braku -  przez Sheldona. On bardzo ją lubi, ale jest też naprawdę zakochany w jej umyśle - wyznała odtwórczyni roli Amy - Mayim Bialik.

Raj

Podobno ma się znów zakochać. Nie wiadomo jeszcze, czy jego obiektem westchnień będzie  osoba czy rzecz... W pierwszych odcinkach naszemu singlowi z pewnością będzie brakowało Howarda, który nie będzie już jego skrzydłowym.

Poznaj moich rodziców

Producenci zdradzają, że w szóstym sezonie powróci wątek ojca Bernadette. Pojawi się też matka Penny, o której do tej pory niewiele słyszeliśmy. - Ona powinna być dość młoda i kiczowata. I oczywiście musi podrywać każdego  faceta, być jak puma - powiedziała Cuoco.

Nowe odcinki "Teorii wielkiego podrywu" amerykańcy widzowie stacji CBS będą mogli oglądać od 27 września.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje