Reklama

„Teoria wielkiego podrywu”: 7. sezon już na DVD

„Teoria wielkiego podrywu” to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali komediowych na świecie. Wydanie DVD siódmego sezonu zadebiutuje w sklepach już 13 marca, nakładem Galapagos Films.

Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) i Sheldon Cooper (Jim Parsons) są współlokatorami, najlepszymi przyjaciółmi i genialnymi fizykami. Wspólnie z innym fizykiem Rajeshem Koothrappalim (Kunal Nayyar) oraz inżynierem Howardem Wolowitzem (Simon Helberg) tworzą zgraną paczkę, której członkowie - o ile właśnie nie spierają się na tematy naukowe - najchętniej spędzają czas w sklepie z komiksami albo grając w gry komputerowe. Jest jeszcze atrakcyjna sąsiadka Penny (Kaley Cuoco-Sweeting), do której Leonard ma wielką słabość oraz ekscentryczna Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik), wybranka serca Sheldona. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć horyzonty. Serial jest kwintesencją teorii... sukcesu w praktyce.

W siódmym sezonie serialu towarzysko wyalienowani, naukowi geniusze znów bawią do łez! Po powrocie z ekspedycji na Morzu Północnym, Leonard odkrywa, że jego związek z Penny wymaga więcej beta-testów niż kiedykolwiek zrobił w laboratorium. Potyczki Howarda z kobietami, a także społeczno-kobiecy przełom w życiu Raja dostarczą kolejnych dawek śmiechu. Bernadette (Melissa Rauch) oraz Amy zawsze trzymają wartę przy swoich mężczyznach - Howardzie i Sheldonie, nawet podczas maratonu gier. Sheldon widzi swoją mamę (Laurie Metcalf) w zupełnie innym świetle, imprezuje z  Jamesem Earlem Jonesem, nawiązuje (w pewnym sensie) więź ze swoim idolem Profesorem Protonem (zdobywca Emmy® Bob Newhart) i dokonuje przełomowego odkrycia, które nie do końca go satysfakcjonuje.

Reklama

WYDANIE DVD

Wydanie DVD siódmego sezonu "Teorii wielkiego podrywu" zadebiutuje w sklepach już 13. marca. Na 3 płytach DVD znajdzie się prawie 8 godzin serialu oraz wyjątkowe dodatki specjalne:

 

  • Panel podczas Comic-con 2013
  • Johnny Galecki podczas panelu scenarzystów Teorii wielkiego podrywu
  • Miłosna serenada String Theory
  • James Earl Jones: Nie-konwencjonalny gość
  • 4 maja w Teorii Wielkiego Podrywu
  • Wielki Cendrowski: Za kulisami z najbardziej odlotowym reżyserem i obsadą we wszechświecie
  • TWPrzerwa na herbatkę
  • Gagi z planu
swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Teoria wielkiego podrywu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje