Reklama

Big Bang Theory

Teoria wielkiego podrywu

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 260
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowe nowości w Comedy Central

Polska wersja kultowego serialu South Park, szaleństwa lat siedemdziesiątych z Ashtonem Kutcherem, wizyta na kozetce ekscentrycznego terapeuty Charliego Sheena oraz eksperymentalna nauka podrywu z kujonami - to właśnie wybuchowa mieszanka premier, która czeka na widzów kanału Comedy Central.

"Teoria wielkiego podrywu"

Czwórka znajomych - stereotypowych czytelników komiksów i fanów gier RPG, większość swojego czasu spędza tylko w swoim towarzystwie. Główny bohater opowieści, Leonard jest naukowcem, który nie radzi sobie z kobietami. Jego współlokator Sheldon, ma ambicję zdobyć nagrodę Nobla z fizyki. Jest zadufany w sobie, a innych uważa za ludzi niższej kategorii. Howard, natomiast, jest amantem z krwi i kości, nie przepuści żadnej okazji, by poderwać dziewczynę. Kolejnym przyjacielem jest Rajesh, który jest tak nieśmiały w stosunku do kobiet, że tylko alkohol pomaga mu się do nich odezwać. Życie przyjaciół zmienia się, gdy na przeciwko Leonarda wprowadza się Penny, dziewczyna, która zmienia facetów jak rękawiczki i marzy by zostać aktorką. Jej wdziękom ulega Leonard, z czego piękna sąsiadka nie zdaje sobie sprawy. Serial znany jest ze swoich zabawnych odniesień do współczesnej nauki i popkultury. Pierwszy odcinek szóstego sezonu zostanie wyemitowany 5 lutego o 22:05.

Reklama

 

"Jeden gniewny Charlie"

Tym razem Charlie Sheen wciela się w rolę ekscentrycznego psychologa Charliego Goodsona prowadzącego grupę dla osób nieumiejących poradzić sobie z gniewem. Jednak sam specjalista ma problemy z wybuchami złości. Nadzieją na uwolnienie się od tej przypadłości jest jego koleżanka po fachu Kate, z którą Charlie sypia. W serialu, oprócz wielkiego Charliego Sheena, można zobaczyć Selmę Blair oraz Shawnee Smith. W jednym z wywiadów Charlie przyznał, że serial także był dla niego terapią. Premiera drugiego sezonu 17 lutego, o godzinie 22:00

"Różowe lata siedemdziesiąte"

Ta szalona historia opowiada o losach grupy przyjaciół. Ich młodość  przypada na lata siedemdziesiąte. Liderem grupy jest Eric, którego rodzice wychowują "twardą ręką". Obok mieszka jego dziewczyna Donna. Oboje przyjaźnią się z Fezem - studentem z wymiany zagranicznej, który chłonie kulturę amerykanką jak gąbka. Do grupy należy również Steven - zwolennik teorii spiskowych, niezbyt mądra Jackie, grana przez Milę Kunis, oraz równie nieinteligentny Michael, w rolę którego genialnie wcielił się Ashton Kutcher.  To właśnie na planie "Różowych lat siedemdziesiątych" ta gorąca para
się poznała. Premiera w czwartek,  28 lutego, o 20:50

"South Park"Kultowa i znana na całym świecie kreskówka dla dorosłych, w wersji z polskim dubbingiem! W jedną z ról wcieli się Bartosz Obuchowicz. Animowana seria przedstawia absurdalne losy mieszkańców stanu Kolorado, których przygody są komentarzem do aktualnych wydarzeń ze świata. Bohaterami są czterej ośmioletni chłopcy: Stan, Kyle, Cartman oraz Kenny, którzy nie przebierają w słowachi wiecznie pakują się w kłopoty. Poza częstymi odwiedzinami UFO, w South Parku dzieją się też inne, trudne do wyjaśnienia rzeczy. Produkcja ze względu na swoją popularność i kontrowersyjny charakter doczekała się już 16 sezonów. Premiera - 1 lutego o godzinie 19:55.

"Happy endings"

Serial przedstawia losy sześciu przyjaciół, którzy mieszkają w Chicago. Do pewnego czasu wszystko przypomina sielankowe życie zgranej paczki znajomych. Brad doskonale dogaduje się ze swoją żoną Jane, a Dave i Alex są równie dobrze rokującą parą, która ma zamiar związać się na całe życie. Wyznaczona data ślubu i starannie dobrane obrączki to dowody na szczere intencje zakochanych. Zaproszenia zostały przygotowane, a goście poinformowani. Wszystko idzie, jak z płatka - do czasu. W dniu zawarcia małżeństwa zaczynają się kłopoty. Narzeczona ucieka sprzed ołtarza! Premiera drugiego sezonu - w poniedziałek 11 lutego, o godzinie 21:40.

 

 

 

 

 

 


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Teoria wielkiego podrywu | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje