Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Żuławski wyreżyseruje

Rozpoczynają się zdjęcia do trzeciej już odsłony serialu telewizyjnej Dwójki - "Tancerze". Pierwszy klaps na planie nowej serii już 8 kwietnia.

Po dwóch seriach, które cieszyły się umiarkowaną oglądalnością, produkcja ATM zdecydowała się na wyemitowanie jesienią trzeciej, którą tym razem wyreżyseruje Xawery Żuławski, reżyser znany m.in. z głośnej w 2009 roku "Wojny polsko-ruskiej".

Serial powstał na podobieństwo słynnego światowego musicalu "Fame", który cieszy się popularnością wśród młodych widzów. W Polsce kult tańca i programów z nim związanych jest na tyle duży, że "Tancerze" bez problemu trafiają w serca nastoletnich widzów.

"Tancerze" to opowieść o studentach szkoły artystycznej, w której uczą się śpiewu, sztuki aktorskiej, dykcji, lecz przede wszystkim tańca. Taniec to pasja, która wypełnia całe ich życie.

Reklama

W obsadzie trzeciej serii zobaczymy, tak jak w poprzednich, m.in.: Katarzynę Glinkę, Magdalenę Walach, Marcina Dorocińskiego, Wojciecha Mecwaldowskiego. Zmieni się natomiast aktor grający postać Piotra. Zamiast Sebastiana Fabiańskiego na ekranie pojawi się Gabriel Piotrowski.

INTERIA.PL/PAP

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy