Reklama

Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Weźmie ślub w swoje urodziny!

Dorota Czaja, czyli Sylwia Szymanowska z serialu "Tancerze", stanie wkrótce na ślubnym kobiercu!

Co ciekawe, z panieńskim stanem aktorka i tancerka w jednym pożegna się w dniu swoich 30. urodzin, które wypadają 31 lipca br.! Dorota poślubi przystojnego Grzegorza, którego poznała kilka miesięcy temu przez wspólnych znajomych.

Reklama

- To była miłość od pierwszego wejrzenia! - deklaruje serialowa Sylwia Szymanowska.

- Tak, jakbyśmy byli sobie pisani. Znalazłam w swoim ukochanym wszystko, czego potrzebuję, by być bardzo szczęśliwą. Grześ jest ciepłą, zaradną osobą, a dodatkowo równie szaloną jak ja. Naprawdę trudno opisać w kilku słowach, czym skradł moje serce. On jest po prostu cudowny!

Para młoda złoży przysięgę małżeńską w obecności ponad setki zaproszonych gości.

- Zawsze wydawało mi się, że za przygotowania do ślubu i wesela wezmę się z rocznym wyprzedzeniem - śmieje się Dorota Czaja.

- Pewnie nikt mi nie uwierzy - zabrałam się za nie na około półtora miesiąca przed ślubem. Szczęśliwie prawie wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik.

Wybór sukienki ślubnej wcale nie był prosty.

- Z natury jestem wyjątkowo niezdecydowana - wyznaje Dorota Czaja.

- Poza tym obecnie sklepy z sukniami oferują naprawdę bogaty wybór. Zastanawiałam się między dwiema - obcisłą, uwydatniającą kobiece kształty, ale za to wyjątkowo niewygodną do poruszania się, oraz klasyczną - z gorsetem i falbaniastą, długą spódnicą. Zdecydowałam się na drugą opcję, kierując się komfortem przy tańczeniu. Podejrzewam, że całe wesele przetańczę. Pewnie buty na obcasie będę musiała zmienić na tenisówki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje