Reklama

Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 506
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Tancerze": Dorota Czaja zakończyła przygodę z tańcem

Dorota Czaja, która zdobyła popularność, występując m.in. w serialu "Tancerze", nie będzie kontynuować kariery tancerki. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej dziś woli skupić się na aktorstwie. Gdyby jednak pojawiła się rola wymagająca umiejętności tanecznych, na pewno wróciłaby do formy i nadrobiła zaległości. Dorotę Czaję będzie można oglądać w najbliższą sobotę w show "Celebrity Splash" w telewizji Polsat.


Reklama

- Przygodę z zawodowym tańcem zakończyłam wraz z ostatnim odcinkiem serialu "Tancerze", czyli pięć lat temu. Później miałam jedynie epizody. Dziś wiele osób pyta, czy gdzieś zatańczę, czy poprowadzę warsztaty. Mogę się spełniać pedagogicznie, ale zawodowo już nie - mówi Dorota Czaja.

Tancerka w przeszłości występowała m.in. w programach "Jaka to melodia" i "Europa da się lubić". Dopiero później zaczęła występować w filmach. Na swoim koncie ma udział w trzech serialach: "Tancerzach", "Pierwszej Miłości", "Galerii". W 2011 r. rozpoczęła studia aktorskie. W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle przyznaje, że nie tęskni za pracą tancerki, choć sentyment pozostaje.

- Kiedy idę na bardzo dobre przedstawienie, na jakiś wspaniały balet, to jest coś takiego, że mówię sobie: "Jejku, jutro pójdę na zajęcia, poćwiczę", ale to szybko mija - tłumaczy Dorota Czaja.

Gwiazda nie wyklucza jednak powrotu do formy, gdyby pojawiła się propozycja zagrania tancerki w filmie.

- Marzyłoby mi się połączyć umiejętności taneczne z aktorstwem. Mogłabym wrócić do formy. Ostatnio brałam nawet udział w sesji zdjęciowej. Występowałam tam w puentach, czyli w tanecznym obuwiu. To wszystko się ma, pewne ruchy zapamiętuje się do końca - tłumaczy Dorota Czaja.

Prywatnie Dorota Czaja jest mamą dwuletniego Leona i od pięciu lat żoną Grzegorza Bilskiego. Prowadzi własnego bloga. Jest także uczestniczką "Celebrity Splash". Show emitowany jest na antenie Polsatu. Wystąpi w odcinku, który jest zaplanowany na 28 marca.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tancerze | Dorota Czaja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje