Reklama

Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto zda egzamin?

Nieuchronnie zbliża się sesja egzaminacyjna w szkole Heleny Nałęcz-Gonzales, a zarazem finałowy odcinek drugiego sezonu "Tancerzy".

Dla bohaterów serialu to czas poważnych wyborów. Inga (Natalia Lesz) spędzi noc u Jerzego (Wojciech Mecwaldowski), ale zapłaci za to wysoką cenę. Roma (Katarzyna Glinka) zemści się na niej za romans z Jerzym. Obleje ją na egzaminie i dziewczyna nie przejdzie na drugi rok. Rywalizacja między Robertem (Kamil Czarnecki) i Piotrem (Sebastian Fabijański) doprowadzi do bójki w czasie egzaminu aktorskiego. Krzysztof (Marcin Dorociński) dostanie główną rolę w filmie. Jeśli jednak przyjmie propozycję, nie pojedzie na wakacje z Alicją (Magdalena Walach). A od tego wiele zależy...

Reklama

Czy miłośnicy serialu (a jest ich blisko 2 mln) mogą liczyć na jego kontynuację? Twórcy "Tancerzy" mówią, że jest zdecydowanie za wcześnie, by składać jakiekolwiek deklaracje. Decyzje zapadną prawdopodobnie na początku przyszłego roku. Na razie scenografia pozostaje na swoim miejscu, a scenarzyści mogą kontynuować wszystkie wątki, tak jak w pierwowzorze, znacznie dłuższym od nakręconej dotychczas polskiej wersji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje