Reklama

Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto zastąpi Kasię Cichopek?

Pięć pań walczy o rolę w serialu "Tancerze", którą początkowo miała zagrać Kasia Cichopek - informuje "Fakt".

Szanse na występ w "Tancerzach" mają: Edyta Herbuś, Natasza Urbańska, Agnieszka Włodarczyk, Kasia Glinka i Anna Dereszowska. Wiadomo już, że w serialu zobaczymy: Marcina Dorocińskiego, Magdalenę Walach, Małgorzatę Niemirską i Mirosława Bakę.

Reklama

Katarzyna Cichopek musiała zrezygnować z udziału w produkcji TVP 2, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Co prawda pojawi się w "Tancerzach", ale jedynie w małej roli.

"Tancerze" będą polską wersja hiszpańskiego serialu "Un Paso Adelante", który powstał na podstawie amerykańskiego hitu "Sława". Serial ten emitowany był w USA w latach 80., w następnej dekadzie pokazała go także TVP.

Obsada produkcji ma być znana jeszcze w grudniu. Na razie wiadomo, że za reżyserię "Tancerzy" odpowiadać będzie Bruce Parramore, reżyser współprodukowanego przez TVN filmu "Kochaj i tańcz", który na ekranach kin pojawi się wiosną. Hiszpański scenariusz do polskich realiów dostosowuje natomiast Renata Frydrych wraz z grupą scenarzystów. Na razie przewidziano, że powstanie 20 trwających po 45 minut odcinków "Tancerzy".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje