Reklama

Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Dorota Czaja delektuje się rolą mamy!

Aktorka i modelka Dorota Czaja, widzom seriali znana m.in. z "Pierwszej miłości" i "Tancerzy", która dwa miesiące temu zadebiutowała w życiowej roli mamy, błyskawicznie wróciła do formy. Zobacz zdjęcia ze spaceru z mężem i synkiem Leo!Reklama

- W nowej roli mamy Dorota odnalazła się doskonale - mówi Aldona Wleklak, PR Manager gwiazdy. - Oczywiście nie obyło się bez nieprzespanych nocy i krzyków małego Leo, ale ona wiedziała, że tak już musi być. Oboje z mężem Grzegorzem Bilskim stracili głowę dla swojego synka i teraz delektują się rodzicielstwem.

Aktorka jest wielką szczęściarą, bo zawsze może liczyć na pomoc swojej drugiej połowy. Gdy urodził się Leo, Grzegorz wziął urlop i starał się nie odstępować swoich skarbów nawet na krok.

Przyjście na świat dziecka zbiegło się w czasie z przeprowadzką Doroty i Grzegorza do większego mieszkania na warszawskim Wilanowie. Teraz mogą więc chodzić na spacery daleko od zgiełku miasta.

Lubianą aktorkę spotkaliśmy na spacerze z mężem i synkiem. Trzeba przyznać, że Dorota Czaja błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Wygląda naprawdę świetnie i może się pochwalić płaskim brzuchem.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Doroty Czai z rodziną na spacerze po modnym Wilanowie.

Dowiedz się więcej na temat: Tancerze | Pierwsza miłość | Dorota Czaja | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje