Reklama

Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cichopek zatańczy z Foremniak

Nie tylko Kasia Cichopek będzie błyszczeć w nowym serialu TVP "Tancerze". Do obsady dołączyła właśnie Małgorzata Foremniak.

Sympatyczna pani doktor z "Na dobre i na złe" ma spore doświadczenie w tanecznych popisach - wystąpiła przecież w "Tańcu z gwiazdami" i od tego czasu jest związana z tancerzem Rafałem Maserakiem. Nic więc dziwnego, że zrobiła bardzo dobre wrażenie podczas castingu do "Tancerzy".

Reklama

"Powaliła wszystkich na kolana" - powiedziała "Super Expressowi" osoba, która widziała jej występ.

Ze strony TVP padła już propozycja współpracy, co potwierdziła Lucyna Kobierzycka, menedżerka aktorki. Jednak Foremniak nie zaprząta sobie w tej chwili głowy przygotowaniami do roli w serialu.

"Pracą zajmę się we wrześniu. Teraz jadę z dziećmi i... z rodziną za granicę na wakacje" - powiedziała niedawno.

Z tego co jednak wiadomo z innych źródeł o wakacyjnych planach Małgorzaty Foremniak, aktorka nie powiedziała do końca prawdy. Pracą zajmie się o wiele wcześniej, gdyż nie tylko w czasie wakacji zasiada w różnych jury, pracuje na planie "Na dobre i na złe", ale też przygotowuje się do roli w filmie "Miasto z morza".

Zdjęcia do tego ostatniego rozpoczynają się już w sierpniu. Także tuż po krótkim urlopie, który spędzi z Rafałem Maserakiem, aktorka wyruszy na plan "Miasta...".

Film ten, w reżyserii Andrzeja Kotkowskiego, jest oparty na książce Stanisławy Fleszarowej-Muskat "Wiatr od lądu", która opowiada o dziejach budowy portu i miasta Gdynia. Na szczęście zdjęcia do filmu kręcone będą na Helu, może wiec Małgorzata Foremniak przedłuży sobie dzięki temu odrobinę wakacje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje