Reklama

Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie druga seria

Od jesieni w TVP2 emitowane będą odcinki drugiej serii popularnych "Tancerzy". Życie bohaterów bardzo się skomplikuje. Ze szkoły będzie trzeba usunąć pięciu studentów.

Pojawią się nowe postaci. Okaże się, że Robert będzie musiał się sprawdzić w roli taty, a Klaudia, w którą wcielała się Katarzyna Cichopek zgodnie ze scenariuszem wyjedzie za granicę za swoją miłością. Jej miejsce na stanowisku nauczycielki śpiewu zajmie złośliwa, zimna jak lód Jowita Kuś - Cassati, której jedyną słabością stanie się Bernard.

Reklama

Widzowie przekonają się, czy kariera Romy po występie w "Grease" wreszcie nabierze pożądanego przez nią tempa. Z kolei inny występ będzie przyczyną dużego zamieszania w serialu . Na jaw wyjdzie zaskakująca tajemnica, do tej pory skrzętnie ukrywana przez wrażliwą, fascynującą Alicję - okaże się, że kiedyś występowała jako tancerka... go-go! Zachwieje to zarówno jej życiem zawodowym jak i osobistym.

W drugiej serii rozwinie się wątek trójkąta miłosnego Piotr-Dorota-Sylwia. Chłopak nie będzie się mógł zdecydować, która z dziewczyn bardziej go pociąga. Dodatkowo, będzie miał kłopoty finansowe i rodzinne. Dorocie także nie będzie łatwo - będzie musiała sporo czasu poświęcać ojcu, który uległ wypadkowi. Gdy zacznie jej brakować sił, pojawi się pokusa, by sięgnąć po "dopalacze".

Tak naprawdę żadne z tej trójki nie wie dokładnie, co czuje - wyniosła Sylwia boi się przyznać, iż żywi ciepłe uczucia do Piotra i woli nadal trzymać się wizerunku ambitnej profesjonalistki, a zabiegana Dorota też nie jest pewna, "czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie".

Natomiast Inga jest w zupełności przekonana, że znalazła prawdziwą wielką miłość i nie zwracając uwagi na plotki i możliwe kłopoty, uskrzydlona chodzi na prywatne lekcje śpiewu do Jerzego.

Nowe odcinki serialu "Tancerze" jesienią w TVP.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje