Reklama

Zofia Zborowska została mamą! Pokazała zdjęcie z córką Nadzieją

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami! Córka pary – Nadzieja – jest już na świecie, a radosną nowiną aktorka podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziecko przyszło na świat w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny.

Zofia Zborowska została mamą!

Żona Andrzeja Wrony urodziła córkę, a radosną wieścią właśnie podzieliła się z internautami. Pokazała też pierwsze zdjęcie z pociechą!

W swoich dalszych słowach żona sportowca przyznała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas tej wyjątkowej chwili. Wspomniała także o wsparciu ze strony ukochanego, pisząc:

W najnowszym wpisie Zborowska złożyła również podziękowania personelowi szpitala, w którym jej córka przyszła na świat.

Zobacz też: Zofia Zborowska porównała swoje ciążowe zdjęcie, ze zdjęciem Klaudii Hajecio. "Zastanawiam się, co robię źle"

Zofia Zborowska urodziła

Reklama

Informacja o tym, że Zofia Zborowska urodziła, wywołała istną falę radości! Sekcja komentarzy wciąż wypełnia się gratulacjami, a swoje słowa pozostawili m.in.: Anna Lewandowska, Borys Szyc, Joanna Koroniewska, Katarzyna Grabowska i wielu innych.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w sierpniu 2019 roku. W marcu małżonkowie poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka - na ich instagramowych kontach pojawiły się bowiem takie same fotografie, na których córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej po raz pierwszy zaprezentowała ciążowe krągłości.

Już przed porodem było wiadomo, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostaną rodzicami córki, a wybór jej imienia był nieprzypadkowy:

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje