Reklama

Tajemnica zawodowa

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 327
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Tajemnica zawodowa": Nowy sezon od dziś w Playerze!

Do czego jesteśmy zdolni z miłości? Odpowiedzi na to pytanie udzielą premierowe odcinki „Tajemnicy zawodowej”. W obsadzie prócz gwiazd znanych z pierwszej serii pojawią się także Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Marcin Czarnik, Karolina Porcari i Mateusz Rusin.

"Tajemnica zawodowa": Nowy sezon

Zakrwawiona Kinga leży na odludnym poboczu. Ktoś przeszukuje jej ubranie, zabiera klucze do mieszkania... Okazuje się, że to Tymon, zakochany w Kindze informatyk, który następnie usuwa z jej domu sprzęt podsłuchowy. Zastaje go tam Andrzej. Co się stało z Kingą?

Trzy miesiące później okazuje się, że Kinga przeżyła wypadek samochodowy, na miejscu którego znalazła ją policja w stanie hipotermii. Górska żyje, zachowała ciążę. Od trzech miesięcy jest w śpiączce.

Julia dostaje rozwód z Andrzejem, który rozpacza po wypadku Kingi i martwi się o nienarodzone dziecko. Miller wrócił do policji, prowadzi śledztwo w tej sprawie. Nie spotykają się z Julią. Ewa po postrzale wyjechała z Ninką do siostry w Szwecji. Miller jest sam, ale walczy o rodzinę. Julia nie chce mu w tym przeszkadzać. Oboje uciekają od tego, co ich łączy. Czy skutecznie?

Reklama

"Tajemnica zawodowa": Co dalej?

Życie Julii wywraca się do góry nogami, gdy po trzech miesiącach Kinga odzyskuje przytomność. Miller dostaje informację o niezapłaconym mandacie Górskiej - zdjęcie z fotoradaru świadczy o tym, że ktoś jednak z nią był tamtej feralnej nocy, w samochodzie... Kto? To nie było samobójstwo? Czy ktoś ją zostawił na miejscu wypadku, zimą, na pewną śmierć?

Do sprawy wkracza uparta i niekonwencjonalna prokurator Gabriela Wolska (Katarzyna Herman). Lepiej, żeby Miller się odsunął ze względu na znajomość z rodziną Żurawskich. On jednak chce trzymać rękę na pulsie. Instynkt podpowiada mu, że Julia może mieć kłopoty...

"Tajemnica zawodowa": Kiedy i gdzie oglądać?

Nowa odsłona serialu trafiła dziś do serwisu player.pl.

Zobacz też:

Wielkie zmiany w TVN! Co zobaczymy na antenie wiosną?
"Hotel Paradise": Premiera 5. edycji programu już dzisiaj!
Fred Savage: Był dziecięcą gwiazdą "Cudownych lat". Co słychać u serialowego Kevina po latach?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL