Reklama

Tajemnica zawodowa

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Tajemnica zawodowa": Nowy serial z Magdaleną Różczką i Cezarym Pazurą

"Tajemnica zawodowa" to serial, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Widzowie będą mieli okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

Reklama

Żyjemy w czasach silnych kobiet. Magdalena Różczka jest wymarzoną aktorką do tej roli. Historia Julii to trzymająca w napięciu opowieść, jak stanąć na nogi po "trzęsieniu ziemi", ocalić siebie a jednocześnie dawać nadzieję innym. ­- producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke, Jake Vision DGA-Studio

Obok Magdaleny Różczki na ekranie pojawią się także Cezary Pazura (Andrzej), Piotr Stramowski (Miller), Anna Dereszowska (Kinga), Piotr Machalica (Wiktor), Tamara Arciuch (Monika), Justyna Zielska (Paula) i Antonina Litwiniak (Lenka).

Producentami wykonawczymi serialu "Tajemnica zawodowa" jest Dorota Kośmicka-Gacke - Jake Vision DGA- Studio  ("Druga szansa", "Motyw", "Diagnoza") i Jan Kępiński ("Milionerzy", "Agent - Gwiazdy"). Projekt powstaje na zlecenie TVN. Za scenariusz odpowiadają Ewa Popiołek, Marek Kreutz i Dorota Jankojć. Serial oparty jest na autorskim pomyśle stacji.

Zdjęcia do "Tajemnicy zawodowej" rozpoczęły się na początku listopada w Warszawie. Premiera zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje