Reklama

Tajemnica zawodowa

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 185
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Tajemnica zawodowa": Nowy serial od dziś w TVN!

"Tajemnica zawodowa" to nowy serial, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwolą zrozumieć zawód obrońcy i lekarza z różnych perspektyw. Widzowie będą mieli okazję obserwować historie rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i poznać przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi. To także opowieść o poszukiwaniu, zmuszającym nas do ciągłej "podróży" i zmian, swojego miejsca w życiu. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

Rocznica ślubu Julii i Andrzeja. Żurawski spóźnia się, trudny poród pacjentki przedłuża się. Tego dnia Julia dostaje raport prywatnego detektywa - dowiaduje się, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy, również lekarką, Kingą. Detektyw, Paweł Miller nie pozostawia jej złudzeń - to nie wygląda na przelotny romans, tylko drugie życie pana doktora, które trwa od dwóch lat. W momencie, gdy Julia dostaje wiadomość o zdradzie, Andrzej zostaje brutalnie napadnięty w szpitalu. Dostaje kilka ciosów nożem. W stanie krytycznym trafia na stół operacyjny, a potem na OIOM.

Reklama

Nożownikiem okazuje się Darek Jóźwiak, mąż Patrycji, pacjentki, która popełniła samobójstwo po nieudanej operacji przeprowadzonej przez Andrzeja, pozbawiającej ją możliwości posiadania dzieci. O tragiczną śmierć żony Jóźwiak obwinia doktora Żurawskiego. Zaatakował w szale rozpaczy. Nie wiadomo, czy Andrzej przeżyje...

Julia musi odłożyć na bok osobisty żal i stanąć przy rodzinie - mężu i dwóch dorastających córkach, 14-letniej Lence i 16-letniej Pauli, zakochanych w ojcu.  Stara się. Zataja prawdę o zdradzie przed dziećmi. Co innego jest teraz ważniejsze. Ojciec Julii, Wiktor, właściciel prestiżowej kancelarii adwokackiej w mieście, jest zaszokowany atakiem na zięcia. Od lat nie utrzymuje kontaktów z córką i jej rodziną.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje