Reklama

Tajemnica zawodowa

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 46
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Magdalena Różczka prosi Piotra Stramowskiego, by się nie odchudzał. Dla jego dobra

Jeśli ktoś zastanawia się, jak potoczą się losy głównych bohaterów serialu "Tajemnica zawodowa", to ważną podpowiedź można znaleźć w niewinnej wymianie zdań między Magdaleną Różczką a Piotrem Stramowskim. Kiedy aktor wyznał na swoim profilu, że przytył podczas pandemii i powinien coś z tym zrobić, jego koleżanka z planu stwierdziła, że nie powinien się odchudzać, bo "Julka lubi grubasów". Julka to bohaterka, w którą wciela Magdalena Różczka. Szyjkuje się więc romans między nią a detektywem granym przez Stramowskiego.

Dobra passa zawodowa Piotra Stramowskiego trwa. Sławę przyniosła mu seria "Pitbull" Patryka Vegi i rola Majamiego, w którą wcielił się tam aktor, zaś teraz widzowie mogą podziwiać gwiazdora w nowej produkcji TVN "Tajemnica zawodowa". Ta opowieść o prawniczce Julii Żurawskiej (Magdalena Różczka) uwikłanej w tajemnice swojego męża Andrzeja (Cezary Pazura), które pomaga jej rozwiązać detektyw Miller, w którego wciela się Piotr Stramowski, już od pierwszego odcinka zyskała uznanie widzów. Pierwszy odcinek serialu oglądało ponad 1,1 miliona osób.

Reklama

Do wspomnianej roli w "Pitbullu" Piotr Stramowski bardzo schudł i dużo ćwiczył. Jednak imponująca rzeźba z czasów, gdy wcielał się w rolę Majamiego, jest już przeszłością, o czym możemy się przekonać, oglądając jego ostatni wpis na Instagramie. Aktor opublikował tam dwa zdjęcia, na których pozuje bez koszulki - jedno z 2015 roku, gdzie może się pochwalić umięśnioną sylwetką, zaś drugie z 2021 roku. 

Na drugim wygląda zupełnie inaczej - nadal jest szczupły, jednak po tzw. sześciopaku na brzuchu już nie ma śladu, a pojawiła się niewielka oponka. Zdjęcia opatrzył wpisem: "Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie... Co myślicie?". Na pytanie aktora od razu odpowiedziała Magdalena Różczka, przy okazji zdradzając, co prawdopodobnie wydarzy się w dalszych odcinkach serialu "Tajemnica zawodowa". 

"Julka lubi grubasów" - napisała, a w kolejnym komentarzu dodała: "Nie ćwicz nieeeee, tylko nie to, bo Cię Julka pogoni". Z wpisu aktorki jasno wynika, że grani przez nią i Stramowskiego bohaterowie będą połączy znacznie więcej niż wspólna praca. Można więc przypuszczać, że w kolejnych odcinkach nawiąże się między nimi romans. Czy tak właśnie będzie, przekonamy się już niebawem.

Magdalena Różczka nie była jedyną gwiazdą, która zabrała głos w sprawie wyglądu Stramowskiego. "Piotr i tak jest ogień, dasz radę" - stwierdziła Joanna Horodyńska. A Grażyna Wolszczak napisała, że teraz aktor wygląda lepiej niż sześć lat temu, gdy imponował muskulaturą. "Ja tam wolę +normalnego+" - wyznała. 

ina/ gra/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje