Reklama

Tajemnica zawodowa

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 185
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andrzej Zieliński przed laty rozkochał w sobie... Małgorzatę Kożuchowską!

Andrzej Zieliński, którego wkrótce zobaczymy w nowym serialu TVN "Tajemnica zawodowa", to jeden z najbardziej tajemniczych polskich aktorów. O jego prywatnym życiu wiadomo naprawdę niewiele. Jest domatorem, uwielbia gotować, robi świetne zdjęcia, ma dobrą rękę do kwiatów, klnie w samochodzie i... milczy jak grób, gdy ktoś pyta go o kobiety jego życia. Nie wszyscy pamiętają, że był pierwszą wielką miłością Małgorzaty Kożuchowskiej!

Andrzej Zieliński nigdy nie mówi publicznie o kobietach, z którymi był związany. Tego, że nie jest singlem, można się domyślić, czytając jego wpisy na Instagramie - gdy pisze o gotowaniu, używa zaimka "my", co oznacza, że w kuchni ktoś mu towarzyszy...

Reklama

Pytany jednak wprost o partnerkę, twierdzi, że nie zamierza się zwierzać w wywiadach tylko dlatego, że jest takie zapotrzebowanie.

Aktor, którego tylko w tym roku mieliśmy okazję oglądać w dwóch serialach (jako Jana Małeckiego w "Małym zgonie" i Melchiora w "Bez skrupułów") aktualnie pracuje na planie nowego serialu TVN "Tajemnica zawodowa", który firmuje swoim nazwiskiem znakomita producentka Dorota Kośmicka-Gacke.

Andrzej Zieliński i Dorota Kośmicka-Gacke do tej pory tylko raz spotkali się na planie jednej produkcji - w 2008 roku aktor przyjął od producentki propozycję wcielenia się w doktora Maciniaka w 120. odcinku "Niani". Teraz wreszcie mogą się lepiej poznać i - z całą pewnością - nie jest to ostatni raz, kiedy pracują razem. Ciekawostką jest, że ulubiona aktorka Doroty Kośmickiej-Gacke, czyli Małgorzata Kożuchowska, przed laty był ukochaną Andrzeja Zielińskiego, a nawet planowała z nim wspólną przyszłość...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje