Szpital New Amsterdam

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szpital New Amsterdam": Jedna z gwiazd odchodzi z serialu!

Freema Agyeman, czyli serialowa doktor Helen Sharpe, poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że nie pojawi się na planie piątego sezonu serialu "Szpital New Amsterdam". Gwiazda w produkcji grała od początku. Nie zdradziła, jakie były powody jej decyzji.

Freema Agyeman żegna się z rolą

Agyeman do obsady serialu "Szpital New Amsterdam" dołączyła w pierwszym sezonie i przez kolejne 3 lata wcielała się w doktor Helen Sharpe. Łącznie zagrała w 4. odsłonach, a z roli, która przyniosła jej popularność postanowiła zrezygnować tuż przed finałowym sezonem.

Aktorka o swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem Instagrama. W swoim poście podziękowała fanom za wszystkie lata wsparcia i oceniła, że było to dla niej bardzo wartościowe doświadczenie. Docenia, że otrzymała szansę, dzięki której jej kariera się rozwinęła. 

Informacją o rezygnacji aktorki podzielili się również twórcy serialu: David Schulner i Peter Horton. Mężczyźni zgodnie stwierdzili, że życzą aktorce wszystkiego dobrego na dalszych etapach kariery i zapewnili, że drzwi do ich serialu będą dla niej otwarte. Oznacza to, że decyzja o opuszczeniu produkcji należała wyłącznie do Agyeman.

Reklama

Póki co nie wiadomo, kiedy na ekrany trafi 5. i zarazem finałowy sezon serialu. Jedno jest pewne - nie zobaczymy już w nim doktor Halen Sharpe.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Szpital New Amsterdam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy