Reklama

Szpital

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 507
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szpital" walczy o Telekamerę!

Lekarze z krakowskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego nie mają sobie równych w kwestii oddania i poświęcenia dla swoich pacjentów. Leczą nie tylko ciała, ale często i dusze. A przy okazji kradną serca widzów, którzy tak licznie, od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00, odwiedzają "Szpital" na antenie TVN. Teraz czas na kolejne wyzwanie! Serial "Szpital został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2015 i w kategorii serial paradokumentalny walczy o tytuł najlepszego. Zapraszamy do głosowania!


Reklama

  To już 18. edycja Plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia", w którym widzowie i czytelnicy wybierają swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11 kategoriach. Obok aktorów i aktorek, osobowości telewizyjnych, seriali, programów rozrywkowych i jurorów, znalazła się również kategoria - serial paradokumentalny, w którym o miano najlepszego walczy "Szpital"!

Oddać głos na serial można wysyłając SMS o treści TK.D3 na numer 7265. Głosowanie trwa od 10 listopada 2014 r. do 22 stycznia 2015 r. Wśród nominowanych do prestiżowej nagrody Telekamery "Tele Tygodnia" 2015 znalazło się wiele gwiazd TVN. Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy 9 lutego podczas uroczystej gali.

Zapraszamy do głosowania na serial "Szpital". A także do oglądania kolejnych wyzwań i nowych zagadek medycznych, z jakimi przyjdzie się zmierzyć lekarzom z krakowskiego SOR-u.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szpital (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje