Reklama

Szpital

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 503
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szpital": Bartosz Waga nowym lekarzem!

Finalista wyborów Mistera Polski 2015, ulubieniec zwłaszcza damskiej części widowni – Bartosz Waga – zadebiutował na planie serialu „Szpital”. Aktor wcielił się w rolę młodego kardiologa, Wojciecha Jarosza, który dołączył do zespołu lekarzy krakowskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Pierwszy odcinek z udziałem Bartosza Wagi będzie można zobaczyć już 6 kwietnia o godz. 18.00. na antenie TVN.

Bartosz Waga sympatię widzów oraz popularność zyskał m.in. dzięki takim serialom jak "Barwy szczęścia", "Majka", "Usta Usta" czy "Na Wspólnej". Teraz przed nim kolejne wyzwanie! Aktor wcielił się w rolę lekarza, który trafił do zespołu dr Piotra Wójtowicza - kardiologa Wojciecha Jarosza.

Reklama

- Fantastycznie, że Bartosz jest teraz częścią ekipy "Szpitala". Jego serialowa postać to młody kardiolog, pełny zapału, energii i chęci do niesienia pomocy. Jestem przekonana, że zarówno pacjenci jak i widzowie docenią jego otwartość
i niezwykłe zaangażowanie. Mamy przygotowanych dla niego wiele zaskakujących historii - tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu "Szpital".

Podobnie jak cały zespół lekarski, dr Wojciech Jarosz będzie musiał zmierzyć się nie tylko z wymagającymi przypadkami medycznymi, ale również trudnymi i poruszającymi historiami pacjentów, którzy trafią pod jego opiekę.

W debiutanckim odcinku dr Jarosz będzie pomagał 35-letniej kobiecie, która prowadzi podwójne życie... Samotna matka, by utrzymać swojego nastoletniego syna, pracuje na erotycznym video czacie. Podczas jednej z rozmów kobieta straciła przytomność.

Czy dr Wójtowicz zdoła jej pomóc i postawi trafną diagnozę? Jak odnajdzie się w krakowskim szpitalu? Co z synem kobiety, który odkryje, że jego matka pracuje na erotycznym video czacie? Czy zrozumie jej zachowanie?

Odpowiedź już 6 kwietnia na antenie TVN.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama