Reklama

Szpital

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 496
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szpital": Akcje ratunkowe, wypadki i zawiłe ludzkie historie

Poważne i nagłe choroby często idą w parze ze skomplikowanymi i poruszającymi historiami pacjentów. Lekarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego doskonale o tym wiedzą.


Reklama


W kolejnym sezonie załoga "Szpitala" zmierzy się z zaskakującymi wyzwaniami, nie tylko medycznymi. Trudno wyobrazić sobie miejsce, w którym możemy być świadkami tak wielu emocji, jak na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Tym bardziej że stan zdrowia wpływa nie tylko na samopoczucie człowieka, ale również na jego życiowe wybory.

Ten oddział to miejsce, gdzie lekarze muszą podejmować szybkie i trudne decyzje, bo stawka jest najwyższą z możliwych - ludzkie życie.

Tak wygląda praca ekipy krakowskiego "Szpitala". W tym sezonie ponownie stoczą niejeden bój o zdrowie i życie pacjentów. Dla zespołu doktora Piotra Wójtowicza diagnozowanie zagadkowych przypadków i natychmiastowa pomoc w nawet najcięższych sytuacjach to codzienność.

Nierzadko jednak lekarze będą musieli nie tylko udzielić medycznej pomocy, ale także zaangażować się w problemy osobiste pacjentów.

Na oddziale SOR znajdą się ludzie, którzy trafili tu w ciężkim stanie. Przeprowadzanie błyskawicznych akcji ratunkowych będzie wymagało od personelu opanowania i profesjonalizmu. Pojawią się nietypowe i zagadkowe przypadki, które trzeba będzie szybko rozwikłać, aby rozpocząć leczenie. Personel będzie też musiał zmierzyć się z epidemią śmiertelnego wirusa ebola.

Priorytetem stanie się zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko pacjentom szpitala, ale też pracownikom placówki.

Błyskawiczne akcje ratunkowe, nietypowe wypadki i zawiłe ludzkie historie - to wszystko już w wiosennej odsłonie "Szpitala".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szpital (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje