Reklama

Szpital

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 507
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lider zespołu Weekend w "Szpitalu"!

Już w najbliższy poniedziałek, 22 kwietnia o godzinie 16.55 odcinek specjalny "Szpitala" z gościnnym udziałem lidera zespołu Weekend - Radka Liszewskiego! Muzyk wcieli się w rolę przyjaciela pacjentka, który trafi na SOR po tym jak przesadził ze spożyciem alkoholu. Ta pozornie błaha sprawa przerodzi się w coś o wiele bardziej poważnego! Radek Liszewski przeżyje w szpitalu prawdziwe chwile grozy, czekając na informacje o stanie zdrowia swojego kolegi...


Reklama

Radek Liszewski - lider zespołu Weekend przywozi do szpitala swojego tancerza, który przesadził z alkoholem i źle się czuje. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman (Radosław Osmalak).

Obecności wokalisty w szpitalu wywołuje ogromne zamieszanie. Na oddziale niemal natychmiast zjawiają się fani zespołu, którzy są przekonani, że coś stało się Radkowi Liszewskiemu! Mimo tego, że personel szpitala dementuje plotki - fani opanowują oddział i utrudniają prace lekarzom.

Radek Liszewski próbuje ukryć się przed wielbicielami. W międzyczasie do chorego tancerza przychodzi dziewczyna, która twierdzi, że jest jego narzeczoną. Jak się później okazuje, to kolejna fanka zespołu...

Mijają godziny, a kolega Radka Liszewskiego czuje się coraz gorzej. Dochodzi do zapaści serca i konieczna jest reanimacja! Radek Liszewski jest bardzo przejęty zdrowiem swojego kolegi z zespołu! Czy lekarze zdołają uratować jego życie? Czy odkryją co jest przyczyną nagłego pogorszenia jego stanu zdrowia?

Odpowiedzi już w najbliższy poniedziałek o 16.55 w nowym odcinku "Szpitala"! Wśród nich również ta najważniejsza - jak w roli aktora odnajdzie się Radek Liszewski?


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szpital (serial) | seriale | Radek Liszewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje