Szpital

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 563
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co nowego wydarzy się w "Szpitalu"?

Sportowiec, u którego tuż przed Mistrzostwami Polski lekarze wykryją ostrą gruźlicę. Tragiczny w skutkach wypadek samochodowy z udziałem kobiety w ciąży. Młody mężczyzna w trakcie zmiany płci, do której boi się przyznać rodzicom. A także symulant przekonany o swojej chorobie, opierający się na diagnozie... wróżki! To tylko część z emocjonujących historii i ciekawych przypadków medycznych z jakimi zmierzą się w nowych odcinkach lekarze ze "Szpitala".


Nieustannie toczą walkę o ludzkie życie, leczą choroby, opatrują rany, wspierają pacjentów w cierpieniu, które nierzadko towarzyszy pobytom w szpitalu. Lekarze z krakowskiego SOR-u robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc ludziom w ich bolesnej drodze do wyzdrowienia. Tak było dotychczas i tak będzie w nowych odcinkach serialu!

Widzowie "Szpitala" mogą się spodziewać mnóstwa trzymających w napięciu akcji ratowniczych i zaskakujących ludzkich historii. Jak choćby ta, której bohaterką będzie kobieta z zaburzeniami psychicznymi, chcąca targnąć się na życie własnych dzieci.

Reklama

Albo ta, gdzie na SOR trafi mały chłopiec z wrodzoną wadą serca. Matka nie zgadza się jednak na jego leczenie, gdyż panicznie boi się szpitali. W przeszłości straciła dziecko i winą za to do dziś obarcza lekarzy... Czy ordynator zdoła ją nakłonić do zmiany zdania i uratować życia chłopca?

Lekarzom nie będzie również łatwo w przypadku kobiety z guzem piersi, która za wszelką cenę chce ukryć swoją chorobę przed mężem. Boi się, że ten ją zostawi, dlatego próbuje na własną rękę leczyć się wywarem z ostrych papryk. Trafia na SOR z ostrym zatruciem... Jak dalej potoczą się jej losy?

Jakie jeszcze ludzkie historie widzowie będą mieli okazje poznać przez pryzmat "Szpitala"? Przekonamy się już we wrześniu!

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szpital | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy