Reklama

Szpital

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 469
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co nowego wydarzy się w "Szpitalu"?

Sportowiec, u którego tuż przed Mistrzostwami Polski lekarze wykryją ostrą gruźlicę. Tragiczny w skutkach wypadek samochodowy z udziałem kobiety w ciąży. Młody mężczyzna w trakcie zmiany płci, do której boi się przyznać rodzicom. A także symulant przekonany o swojej chorobie, opierający się na diagnozie... wróżki! To tylko część z emocjonujących historii i ciekawych przypadków medycznych z jakimi zmierzą się w nowych odcinkach lekarze ze "Szpitala".


Reklama

Nieustannie toczą walkę o ludzkie życie, leczą choroby, opatrują rany, wspierają pacjentów w cierpieniu, które nierzadko towarzyszy pobytom w szpitalu. Lekarze z krakowskiego SOR-u robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc ludziom w ich bolesnej drodze do wyzdrowienia. Tak było dotychczas i tak będzie w nowych odcinkach serialu!

Widzowie "Szpitala" mogą się spodziewać mnóstwa trzymających w napięciu akcji ratowniczych i zaskakujących ludzkich historii. Jak choćby ta, której bohaterką będzie kobieta z zaburzeniami psychicznymi, chcąca targnąć się na życie własnych dzieci.

Albo ta, gdzie na SOR trafi mały chłopiec z wrodzoną wadą serca. Matka nie zgadza się jednak na jego leczenie, gdyż panicznie boi się szpitali. W przeszłości straciła dziecko i winą za to do dziś obarcza lekarzy... Czy ordynator zdoła ją nakłonić do zmiany zdania i uratować życia chłopca?

Lekarzom nie będzie również łatwo w przypadku kobiety z guzem piersi, która za wszelką cenę chce ukryć swoją chorobę przed mężem. Boi się, że ten ją zostawi, dlatego próbuje na własną rękę leczyć się wywarem z ostrych papryk. Trafia na SOR z ostrym zatruciem... Jak dalej potoczą się jej losy?

Jakie jeszcze ludzkie historie widzowie będą mieli okazje poznać przez pryzmat "Szpitala"? Przekonamy się już we wrześniu!

Dowiedz się więcej na temat: Szpital (serial) | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje