Reklama

Szpital

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 474
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co nowego w kolejnym sezonie "Szpitala"?

Lekarze ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego udowodnili, że ich pełna oddania praca zasługuje na największy szacunek. Z kolei widownia serialu licząca blisko 3 miliony fanów to dowód, że popularność "Szpitala" wciąż rośnie! W nowych odcinkach lekarze stawią czoła nowym zagadkom medycznym i zmierzą się z nowymi historiami swoich pacjentów.Reklama

Na krakowski SOR każdego dnia trafiają ludzie, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy. Każda z tych osób to indywidualny przypadek wymagający szczegółowej analizy medycznej, a przede wszystkim zwykłego ludzkiego wsparcia. Tym razem zespół dr. Piotra Wójtowicza dostanie pod opiekę młodą dziewczynę, która próbowała popełnić samobójstwo, po tym jak została zgwałcona przez partnera swojej matki... Matka zamiast okazać córce zrozumienie, potraktowała jej zwierzenia jako oszczerstwa, co doprowadziło do tragedii.

Kolejnym wyzwaniem dla lekarzy okaże się przypadek nastolatka, który trafi na SOR prosto z pola bitwy. Młody chłopak należy do bractwa rycerskiego, jest fascynatem rekonstrukcji historycznych i podczas jednej z takich "zabaw" zostaje poważnie zraniony strzałą wystrzeloną z łuku...

Innym razem lekarze będą musieli uporać się z tajemniczym schorzeniem 5-letniej dziewczynki, która nagle bardzo źle się poczuje i straci kontakt z rzeczywistością. Na SOR przywiezie ją starsza siostra, bardzo zaniepokojona jej stanem i przerażona wizją, że będzie musiała o wszystkim poinformować rodziców. Jak się okazuje ojciec dziewczynek to prawdziwy tyran, któremu bezwzględne kary cielesne nie są obce...Czy ta rodzinna tajemnica wyjdzie w porę na jaw?

Wielu emocji dostarczy odcinek, w którym bohaterką będzie dziewczyna zaatakowana na ulicy przez szaleńca. Mężczyzna oblewa jej twarz żrącą substancją. Dziewczyna w stanie krytycznym trafia pod opiekę dr. Piotra Wójtowicza. Tak rozpoczyna się dramatyczna walka z czasem o jej życie. Nikt nie przypuszcza, że szaleniec, który ją prześladuje również przyjmie się na oddział, żeby być bliżej swojej ofiary... Jak zakończy się ta historia? Jak będą wyglądały dalsze losy pacjentów krakowskiego SOR-u? Dowiemy się już we wrześniu!

Dowiedz się więcej na temat: Szpital (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje