Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zesłana w góry

Pościg za karierą i senne życie prowincji. Zderzenie obyczajów, spory, intrygi i... prawdziwa miłość. Magdalena Schejbal w roli ambitnej warszawianki zmuszonej do zamieszkania na Podhalu.

Energiczna, atrakcyjna i utalentowana Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) szybko pnie się po szczeblach kariery. Pracuje w dziale reklamy dużego pisma. Mieszka w Warszawie w nowoczesnym apartamencie. Jej partnerem jest przystojny trener tenisa Grzegorz (Marcin Rogacewicz).

Reklama

Czego więcej chcieć od losu?

Ewie wydaje się, że jest nie tylko dzieckiem szczęścia, ale też w pełni kontroluje swoje życie. Może zaplanować to, co będzie robiła za rok czy dwa. Wie, jakie miejsce zajmie w firmie. To jest jednak tylko złudzenie. Wystarczy konflikt z szefem (Marcin Kwaśny), żeby wszystko się zmieniło.

On będzie ją napastował, ona spróbuje doprowadzić do jego zwolnienia. Nie doceni przebiegłości przeciwnika i straci posadę w Warszawie.

Zostanie przeniesiona do małego oddziału firmy w Zakopanem. Oficjalnie po to, by poprawić tam wyniki sprzedaży, a tak naprawdę żeby nie rozrabiała w centrali.

Zakopane to ostatnie miejsce na ziemi, w którym pragnęłaby się znaleźć. Gdzie tu są galerie handlowe, butiki, eleganckie lokale i kluby, w których spotyka się gwiazdy?

Nic z tych rzeczy. A miejscowe atrakcje to koszmar dla warszawianki, która nie przepada za wędrówkami i nie cierpi folkloru. Na domiar złego, nowi koledzy wcale nie są zachwyceni pojawieniem się Ewy. Pracują spokojnie, wszyscy się znają, wiedzą o swoich sekretach.

Patryk (Piotr Zelt), dotychczasowy kierownik działu reklamy, nie cierpi zmian. - Święty spokój, który miał do tej pory, kończy się wraz z przybyciem Ewy - mówi Piotr Zelt.

- Ona chce robić rewolucyjne porządki, wprowadzać nowe zasady. Denerwuje ludzi nawet drobiazgami, jak strój wprost z biurowca korporacji.

Ewę zaskoczy to, że zakopiańczycy nie ulegają modzie, każdy jest indywidualnością. Stopniowo, po kolejnych zabawnych zderzeniach obyczajowych, czegoś się nauczy. Może znajdzie też prawdziwe uczucie...

- Ewa odkryje, że świat, który znała dotychczas, był pozbawiony głębszych wartości - mówi Magdalena Schejbal.

- Usłyszy to, co w wielkim mieście było zagłuszane i wydawało się jej nieistotne.


Igor Paja

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje