Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zamierza zająć się reżyserią!

Magdalena Schejbal, czyli Ewa Drawska ze "Szpilek na Giewoncie", marzyła kiedyś, by zostać... dziennikarką. Chciała pracować w jednej z gazet jako korespondent wojenny! Teraz chce być reżyserką.

- W pierwszej klasie liceum odbyłam staż w telewizji "Echo", gdzie prężną dziennikarką była wtedy Magda Mołek. Interesowałam się historią i bieżącymi problemami i stąd wzięła się myśl o tym, by zostać korespondentem wojennym - mówi Magdalena Schejbal.

Reklama

Dlaczego porzuciła te marzenia dla aktorstwa?

- Zdecydowałam się na aktorstwo, bo ono pozwala mi manifestować swoją inność. Poza tym jest zawodem, w którym doskonałe ujście znajduje moja energia - tłumaczy.

Nie bez znaczenia przy wyborze zawodu przez Magdę był fakt, że oboje jej rodzice są aktorami.

- Oboje kochają to, co robią. Wiedzą też, że nasz zawód wymaga wielu wyrzeczeń. Idąc tą drogą trudno założyć rodzinę i mieć dzieci. Rodzice nie przestrzegali mnie przed takim wyborem, bo nigdy nie przejawiałam specjalnego zainteresowania aktorstwem. Nawet w liceum, gdy zaczęłam pracę w telewizji, nie myślałam o tym. Stres pojawił się dopiero w momencie, gdy po dwóch latach studiowania socjologii spotkałam się ze swoim tatą, żeby zakomunikować mu o zmianie życiowych planów.

Dziś Magdalena Schejbal nie żałuje, że zdecydowała się iść w ślady rodziców. Śmieje się, że swoje życie podporządkowała aktorstwu, ale coraz częściej zastanawia się, by zająć się też... reżyserią.

- Na razie jest jeszcze za wcześnie, by o tym rozmawiać, ale za kilka lat na pewno spróbuję swoich sił jako reżyser - mówi.

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje