Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wieczór panieński? Raczej klapa!

Przyjaciółki Ewy Drawskiej (Magdalena Schejbal) postanowią urządzić dla niej niezapomniany wieczór panieński.

Niestety, okaże się on klapą. Ewa, choć w głębi duszy kocha Bartka Bachledę (Krzysztof Wieszczek), nie będzie mogła mu wybaczyć, że ją oszukał i wykorzystał. Aby uleczyć złamane serce, znowu zbliży się do Grzegorza (Marcin Rogacewicz). Gdy ten poprosi ją o rękę, bez wahania się zgodzi.

Reklama

Spór o kasę!

Z okazji zbliżającego się terminu ślubu Hanka (Anita Jancia), Wiki (Joanna Kulig) i Aniela (Małgorzata Pieczyńska) postanowią zrobić Ewie niespodziankę i zorganizują dla niej wieczór panieński.

Odbędzie się on w jednym z zakopiańskich pubów. Koleżanki z biura będą przekonane, że Ewa - wychodząc za Grzegorza - popełni wielki życiowy błąd. Są więcej niż pewne, że uczucie ich szefowej do Bartka wciąż nie wygasło.

Dlatego doprowadzą do ich konfrontacji. Przy okazji Wiki wpadnie na pewien chytry plan. Wtajemniczy w niego tylko Hankę. Poprosi mianowicie Bachledę, aby zagrał ze swoją kapelą. Skłamie, że ma się to odbyć podczas wieczoru kawalerskiego jej kumpla. Gdy dojdzie do spotkania Ewy i Bartka, bohaterowie nie będą kryli zaskoczenia.

Rozwścieczona całą sytuacją Drawska wyprosi ratownika z lokalu...

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje