Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trudne decyzje

W nowym sezonie "Szpilek..." dojdzie do prawdziwej wojny. Jej stawką będzie serce przystojnego górala Bartka.

Szczęśliwy związek Ewy (Magdalena Schejbal) i Bartka przerwie lawina. Nikt nie zginie, ale wezwany na pomoc Bartek, czekając na posiłki będzie ogrzewał Martę (Katarzyna Maciąg) własnym ciałem.

Reklama

Ewa stanie do walki o swojego mężczyznę z silną i atrakcyjną przeciwniczką. Dojdzie do ostrych starć, i to nie tylko słownych! Oliwy do ognia doleje to, że Marta też będzie prowadzić pensjonat, który od pensjonatu Ewy dzieli tylko płot...

Z zakonu w góry

W nowym sezonie poznamy zwariowanego zakonnika Konstantego (Janusz Chabior), który siebie i innych wciąż pakuje w kłopoty i atrakcyjną himalaistkę, Kasię (Monika Dryl).

Okaże się ona znajomą sprzed lat Artura (Wojciech Błach). Kobieta zaproponuje mu udział w wyprawie na jeden z ośmiotysięczników. Za możliwość spełnienia swoich marzeń Artur może jednak zapłacić wysoką cenę...

Odwieczny wróg

Do Zakopanego wróci też wróg Ewy Rafał (Marcin Kwaśny), który będzie miał szansę się na niej odegrać. Przed poważnym dylematem stanie natomiast Michał (Paweł Królikowski). Będzie musiał wybrać kobietę, na której mu najbardziej zależy. Czy silniejsze okaże się uczucie do matki Ewy, Barbary (Katarzyna Gniewkowska) czy do Anieli (Małgorzata Pieczyńska)?

KZ

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | Katarzyna Maciąg | Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje