Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 790
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szpilki na Giewoncie": Piotr Zelt znów jest zakochany

Piotr Zelt, czyli Patryk Koliba ze "Szpilek na Giewoncie", przeżył w ubiegłym roku wielki zawód miłosny, gdy okazało się, że jego ukochana urodziła dziecko... innego mężczyzny, ale udało mu się dość szybko zapomnieć o niewiernej partnerce. Dziś znów jest zakochany i szczęśliwy!


Reklama

Kiedy w listopadzie ubiegłego roku wyszło na jaw, że Monika Ordowska - ukochana Piotra Zelta - zdradzała aktora z przystojnym modelem, a w dodatku urodziła córeczkę, której ojcem okazał się jej kochanek, wszyscy przypuszczali, że serialowy Patryk Koliba ze "Szpilek na Giewoncie", długo dochodzić będzie do siebie po zakończonym w atmosferze skandalu związku z piękną modelką.

On sam mówił jednak, że zrobi wszystko, by jak najszybciej zapomnieć o swej miłosnej porażce... Wszystko wskazuje na to, że udało mu się już całkowicie wyleczyć zranione serce. Kobietą, która mu w tym pomogła, jest jego wieloletnia znajoma - 43-letnia Katarzyna Krawczyk, była dziewczyna jego kolegi po fachu - Michała Milowicza. To ona jest nową ukochaną aktora!

- Znam Kasię od lat. To piękna, dojrzała i mądra kobieta. Zawsze ceniłem sobie naszą przyjaźń, podziwiałem jej urodę i spontaniczność - wyznał Piotr Zelt w rozmowie z jednym z tygodników, pytany o swą nową miłość.

- Każdy związek powinien zaczynać się od przyjaźni i wzajemnego zrozumienia - twierdzi aktor.

O tym, że Piotr Zelt znów jest szczęśliwy, jego fani mogli przekonać się podczas zakończonego w niedzielę 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Piotr i Katarzyna bawili razem w nadmorskim kurorcie i nawet nie próbowali ukrywać tego, że są w sobie po uszy zakochani. Unikali jednak rozgłosu i starali się nie rzucać w oczy fotoreporterom...

Przypomnijmy, że pierwszą wielką miłością Piotra Zelta była Ewa Gawryluk, czyli Ewa Nowak z "Na Wspólnej", z którą związał się podczas studiów w łódzkiej filmówce. Ich związek trwał kilka lat, ale nie przetrwał próby czasu. Ewa wyszła za mąż za Waldemara Błaszczyka, Piotr ożenił się z Ewą Bujnowicz (mają córkę Nadię). Po rozwodzie Piotr Zelt szybko znalazł pocieszenie w ramionach sporo od niego młodszej Moniki Ordowskiej, a dziś spotyka się z Katarzyną Krawczyk.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Piotra z nową ukochaną wykonane podczas 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | Piotr Zelt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje