Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Startuje nowy sezon

Na antenę Polsatu wracają "Szpilki na Giewoncie". Będzie to powrót spektakularny, bo obfitujący w moc niespodzianek. W tym sezonie rządzić będą gorące szpilki, przystojni górale i ukochane przez widzów zakopiańskie krajobrazy.

Muzyka ukoi serceDotychczasowych głównych bohaterów rozdzielą dramatyczne wydarzenia, w efekcie których Ewa (Magdalena Schejbal) wyjedzie za ocean. Bartek (Krzysztof Wieszczek), który nie będzie miał już nic do stracenia, wyjedzie do Warszawy grać w zespole Xenii (Anna Czartoryska). Góral i Xenia z czasem zbliżą się do siebie, zaprzyjaźnią - połączy ich muzyka i próby pogodzenia się z przeszłością. Dziewczyna także ma za sobą wydarzenia, o których wolałaby zapomnieć. Czy tych dwoje poradzi sobie z rozliczeniem dawnych czasów? Czy Bartek zdecyduje się związać z Xenią?

Lans roku na stoku...W nowych odcinkach Lucyna (Dorota Pomykała), za podszeptem Agnieszki (Natalia Rybicka), postanowi zrobić to, na co nigdy nie miała czasu - nauczyć się jeździć na nartach. W ten sposób trafia na kurs dla początkujących. Wśród dzieci będzie jedyną dorosłą osobą - poza instruktorem oczywiście. A instruktorem okaże się Mariusz (Stanisław Jaskułka) - przyjaciel Bartka, były naczelnik pogotowia tatrzańskiego. Podczas lekcji Mariusz odkryje zupełnie inną twarz Lucyny...

Nowa postać mocno namieszaMówi się, że gdy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno. Tak też będzie w życiu Agnieszki (Natalia Rybicka), która w finale 3. sezonu została wyrzucona z pracy i porzucił ją narzeczony. Dziewczyna z dużą pomocą Lucyny i pod wpływem ostrego górskiego powietrza podniesie się i postanowi walczyć. Z pomocą przyjdzie jej nowy, przystojny i tajemniczy właściciel pensjonatu Lucyny - Mateusz (Jan Wieczorkowski). Dzięki niemu Agnieszka pozna zakopiańskiego krawca Klemensa (Wenanty Nosul), który ćwierć wieku spędził w pracowniach największych projektantów mody. Dziewczyna, oczarowana strojami i pomysłami Klemensa, postanowi zaryzykować. Zaciągnie kredyt i zaangażuje się w powstanie nowej kolekcji ubrań "New Folk". Tymczasem w Zakopanem pojawia się narzeczona Mateusza. Do Agnieszki dociera, że po raz kolejny zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie. A może właśnie Mateusz jest "tym jedynym" wymarzonym księciem z bajki?

Diana z hukiem zjawia się na PodhaluNa Podhalu mocno namiesza także Diana (Joanna Orleańska), która w finale dyscyplinarnie zwolniła cały zespól Biura "Tu i teraz". Ta królowa warszawskich salonów i sklepów z drogimi butami w nowym sezonie na stałe zagości na Podhalu i będzie nowym szefem Biura "Tu i teraz". Pytanie tylko - komu jeszcze zaszkodzi ta posągowa piękność i czy góralski klimat zmiękczy jej lodowate serce? I jaką rolę w tym wszystkim odegra Patryk (Piotr Zelt)? 

ReklamaCzarne chmury nad AnieląNa Anielę (Małgorzata Pieczyńska) spadną jak grom z jasnego nieba hiobowe wieści. Paradoksalnie, w jakiś przekorny sposób dobrze wpłynie to na pogodną góralkę. W pewnym momencie Aniela postanowi nadrobić stracony czas. Zacznie czerpać z życia pełnymi garściami i cieszyć się każdą chwilą.

W nowych odcinkach zobaczymy także Anitę Jancię, Marcina Rogacewicz, Lidię Sadowę, Tomasza Schimscheinera, Janusza Chabiora i Zbigniewa Styrczulę. Czwarta seria będzie liczyć 13 odcinków

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | Nowy sezon | serialowa wiosna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje