Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 789
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Się kręci

W Zakopanem trwają prace na planie zdjęciowym serialu "Szpilki na Giewoncie".

Regionalny oddział dziennika "Tu i teraz" tętni życiem. Nowa persona z Warszawy Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) już zaaklimatyzowała się w zakopiańskiej redakcji. Intrygi, które zgotowali jej nowi współpracownicy zakończyły się wygraną sprytnej Drawskiej. To jednak nie koniec potyczek, zwłaszcza z redaktor prowadzącą Elizą, w którą wciela się Iza Kuna.

Reklama

"Ostre charaktery zawsze mają coś pod skórą. Eliza, którą gram na pewno kryje swój charakter za zbiegami okoliczności, które dzieją się wokół niej. To kobieta, która jak sądzę, w redakcji znalazła się na chwilę. W życiu chciałaby robić całkiem inne rzeczy" - mówi Iza Kuna.

Góralska charyzma redaktorki będzie objawiać się w coraz to nowych wyzwaniach, które postawi przed Ewą. Eliza ma jednak pewną słabość. To dziennikarz Bartek (Krzysztof Wieszczek). Inteligentny chłopak z lekkim piórem zachwyci nie tylko swoją szefową. Magda również padnie ofiarą podstępnego flirtu. Zapowiada się, że szpilek, które wbijać będą sobie bohaterowie serialu na pewno na Giewoncie nie zabraknie.

W obsadzie również: Marcin Rogacewicz (Grzegorz), Joanna Kulig (Wika), Anita Jańcia (Hanka), Wojciech Błach (Andrzej). Serial przygotowany jest dla Telewizji Polsat. Emisja planowana w jesiennej ramówce.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje