Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pora na miłość

Na tatrzańskich halach pojawiają się krokusy, a w Zakopanem rozkwitają namiętności. W "Szpilkach na Giewoncie" przedwiośnie będzie czasem romansów.

Trudno unikać się bez końca i walczyć z prawdziwą fascynacją. Ewa (Magda Schejbal) i Bartek (Krzysztof Wieszczek) ulegną namiętności i zamieszkają razem w pensjonacie Anieli (Małgorzata Pieczyńska).

Reklama

Czy to oznacza koniec niedomówień między głównymi bohaterami serialu? Na razie nie, bo Joanna (Adrianna Jaroszewicz), żona Bartka, co chwila będzie im przerywała miłosną sielankę. Z kolei Lucyna (Dorota Pomykała) nie podda się i ponowi starania o zdobycie serca swojego szwagra Michała Skorupy (Paweł Królikowski).

Wszystko jednak wskazuje na to, że jest na straconej pozycji, bo jego rozmowa z Anielą będzie miała dalszy ciąg. Michał straci głowę dla energicznej właścicielki pensjonatu. A Aneta (Lidia Sadowa) nieoczekiwanie oznajmi Drawskiej, że "pociesza" samotnego Grzegorza (Marcin Rogacewicz). Tymczasem Zosia (Ilona Ostrowska), która pracuje na Krupówkach z Jaśkiem (Bartłomiej Topa), będzie się z nim spotykała w pensjonacie Anieli.

Patryka (Piotr Zelt) czeka ostra przeprawa z żona Olgą (Sylwia Juszczak) po tym, jak dla pieniędzy wystąpi w sesji na billboard reklamowy w centrum Zakopanego.

A.IM.

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś ale chcesz go sobie przypomnieć. Swiatseriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje