Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatni klaps na planie

Serial z Magdaleną Schejbal zapewnił Polsatowi prowadzenie w rankingach oglądalności w czwartkowe wieczory. Nic więc dziwnego, że producenci poszli za ciosem realizując niemal z marszu drugi sezon "Szpilek na Giewoncie".

Nowe odcinki serialu ogląda średnio 2,51 mln widzów. Aktorzy mieli, więc co świętować. Udzieliły się im znakomite nastroje.

Reklama

"Urok Zakopanego nie kończy się tylko na pięknych widokach, to także ludzie zupełni inni, niż ci wiecznie zabiegani, w wielkich miastach" - mówi Magda Schejbal.

Możemy zdradzić, że zakopiańska redakcja "Tu i Teraz" wcale nie mieści się w stolicy Tatr, ale w podwarszawskiej Jazgarzewszczyźnie.

Ogrywane są tam wnętrza biura ogłoszeń, w którym pracuje Piotr Zelt, Anita Jańcia, Iza Kuna, Magda Schejbal i Wojtek Błach.

W drugiej serii nie występuje już Joanna Kulig, która musiała pożegnać się z rolą Wiki z powodu innych planów zawodowych.

Znacznie został rozbudowany wątek Misiowej, w którą wcieliła się Ilona Ostrowska. Początkowo postać wzięta przez Miśka, granego przez Bartka Topę, za konkurencję i ostro tępiona na Krupówkach, z czasem ich relacja nabierze zupełnie innych barw.

Do obsady zakopiańskiego dream teamu dołączyła Katarzyna Maciąg, która wcieliła się w postać Marty.

"Wątek Marty na pewno ma potencjał i mam nadzieję, że będzie się rozwijał. Marta otrzymała pracę w redakcji "Tu i teraz" dzięki Rafałowi, ale tak naprawdę przyjęła ją ze względu na byłą kochankę swojego ojca, którą gra Iza Kuna. Nie wiem ile mogę zdradzić, ale żądna zemsty będę chciała uwieść faceta Elizy, Igora. To bardzo przyjemna, lekka, komediowa formuła" - mówi Kasia Maciąg.

ŚwiatSeriali.pl prezentuje najnowszą galerię zdjęć z planu "Szpilki na Giewoncie"

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama