Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lubi się mocować

W życiu Hanki Walicy, granej przez Anitę Jancię w "Szpilkach na Giewoncie", niedługo zdarzy się miła i zaskakująca odmiana. W końcu!

Grana przez Panią postać ma gołębie serce. To raczej jej zaleta czy wada?

Reklama

- To się jeszcze okaże (śmiech). Hanka jest po prostu dobrym człowiekiem. Trudno jest kobietom wychowywać samotnie dzieci i ja je rozumiem. Jednak w życiu mojej bohaterki nastąpi dość istotna zmiana, która będzie dla widzów sporym zaskoczeniem.

Czy nie znudziła się Pani jeszcze rola Hanki?

- Nie ma o tym mowy! W każdy projekt angażuję się na sto procent, kocham to, co robię. Dla roli w "Dniu kobiet", gdzie grałam pracownicę supermarketu, też zatrudniałam się w sklepie. Teraz wiem, jaka to ciężka praca. Cenię role, które wymagają dużych zmian we mnie, z którymi muszę ostro się mocować.

Jak się Pani pracuje od dwóch lat na planie "Szpilek"?

- Miałam sporo szczęścia, bo trafiłam na fantastycznych ludzi, wspaniałych aktorów, cudowną ekipę. Jesteśmy prawie rodziną.

A górale zrobili na Pani wrażenie?

- Oczywiście! Dzięki serialowi miałam okazję poznać Jana Chyca, prawdziwego człowieka gór. W jego domu rozmawia się prawdziwie. Cenię górali za ich szczerość i ogromną miłość do gór.

Czy marzy się Pani szczególnie jakaś rola?

- Ciągle szukam możliwości rozwoju. Ostatnio uczestniczyłam w warsztatach Roberta Castle'a - nauczyciela aktorstwa z renomowanego Instytutu Lee Strasberga. I teraz wiem, ile jeszcze pracy przede mną...

Rozmawiał Artur Krasicki

Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | Anita Jancia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje