Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 762
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto nosi szpilki na Giewoncie?

W poniedziałek, 22 lutego, w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowo-obyczajowego pt. "Szpilki na Giewoncie", realizowanego dla telewizji Polsat.

"Szpilki na Giewoncie" to serial opartym na oryginalnym, nie adaptowanym, scenariuszu. W sposób dowcipny i inteligentny będzie korzystać z potencjału fabularnego, jaki zawierają w sobie różnice kulturowe, stereotypy, zderzenia odmiennych światopoglądów i przyzwyczajeń.

Reklama

Bohaterką serialu jest 29-letnia warszawianka Ewa Drawska, która pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiego dziennika "Tu i Teraz". W wyniku intrygi swojego szefa kobieta trafia do oddziału firmy w Zakopanem, które jest ostatnim miejscem na ziemi, w którym pragnęłaby się znaleźć. Robi więc wszystko, aby jak najszybciej wykonać zadanie w zakopiańskim oddziale i wrócić do Warszawy. Ale jak to zwykle bywa, przewrotny los nie pozwoli Ewie, tak łatwo wywinąć się z tego "zesłania".

Reżyserem "Szpilek na Giewoncie" jest Robert Wichrowski, który wcześniej realizował m.in. seriale "BrzydUla" i "Na Wspólnej". Scenariusze do pierwszej serii produkcji napisali Radosław Figura, Paweł Trześniowski i Anita Nawrocka.

Producentem wykonawczym serialu jest Małgorzata Retei, producent i koproducent ponad 50 filmów fabularnych i dokumentalnych, m. in. "Nigdy w życiu", "Vinci", "Przedwiośnie" czy "Wszystko będzie dobrze".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje