Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Już się nie garbię!"

"Już się nie garbię!" - ogłosiła Magdalena Schejbal, odtwórczyni głównej roli w nowym serialu Polsatu pt. "Szpilki na Giewoncie", który zostanie wyemitowany jesienią tego roku.

Aktorka wciela się w 29-letnią warszawiankę Ewę Drawską, która pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiego dziennika "Tu i teraz". Na skutek intryg szefa zostanie przerzucona do malutkiego oddziału jej firmy w Zakopanem. Dla dziewczyny z dużego miasta, przyzwyczajonej do wygód, zgiełku i intensywnego życia nie będzie łatwo przyzwyczaić się do nowych warunków.

Reklama

"Najgorsze jest jednak to, że Ewa nie wie, ile będzie trwało jej zesłanie" - mówi Magda Schejbal. "Dlatego konieczność dłuższego koczowania w Zakopanem - a w jej mniemaniu na wsi - stanie się tragedią".

Drawska poczuje niechęć do wszystkiego, co będzie kojarzyło jej się z góralszczyzną. Sytuacji nie poprawi nieprzyjazna atmosfera w pracy.

"Moja bohaterka nie będzie w stanie zrozumieć swoich współpracowników, którzy mają zupełnie inne podejście do obowiązków niż ona" - zauważa aktorka. "Przyzwyczajona jest do bycia na najwyższych obrotach, do wzajemnego motywowania się w pracy lub do robienia sobie świństw. Wie, że stale należy pilnować swojej pozycji. Najlepiej nie chodzić na urlopy, nie odpoczywać i nie chorować".

Dzięki roli Ewy Drawskiej aktorka zmieniła swój dotychczasowy wizerunek - nosi buty na wysokim obcasie i ubiera się w dopasowane stroje, które podkreślają jej figurę.

"Szczerze mówiąc, czuję się śmiesznie w tym kostiumie" - wyznaje aktorka. "Przyzwyczaiłam się do wygody, którą zapewniały mi luźne stroje, noszone przez moje wcześniejsze bohaterki. Nie musiałam się skupiać na tym, co na sobie mam, tylko nad rolą. A teraz łapię się, że stale poprawiam włosy, sprawdzam, czy nie marszczy mi się ubranie. Mimo wszystko fajnie ładnie wyglądać i czuć się kobietą. Poza tym dzięki obcasom nareszcie się nie garbię"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje