Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ewa znów na zakręcie

Gorące romanse i skrupulatnie zaplanowane intrygi, nowe wątki i nowi bohaterowie, a wszystko w otoczeniu zakopiańskich krajobrazów - tak oto zapowiada się druga transza serialu "Szpilki na Giewoncie", którą Polsat wyemituje już na wiosnę.

Mija miesiąc, od kiedy ekipa "Szpilek na Giewoncie" rozpoczęła prace nad drugą transzą serialu. Czego można spodziewać się w kolejnym sezonie przygód Ewy Drawskiej (Magdalena Schejbal)?

Reklama

- Ponieważ pierwsza seria spodobała się widzom, czujemy się w pełni uprawnieni do tego, by nie wprowadzać zbyt wielu zmian - mówi reżyser Robert Wichrowski.

- Wątki, które zostały rozpoczęte i nieskończone w pierwszej transzy, będą kontynuowane. Widzowie dowiedzą się na przykład, jak główna bohaterka Ewa poradzi sobie z wiadomością, że jej ukochany (Krzysztof Wieszczek) ma żonę.

Twórcy "Szpilek na Giewoncie" wprowadzili do serialu nowe wątki i nowe postaci. Z kolei te zarysowane szczątkowo zostaną teraz rozwinięte.

- Duże znaczenie dla fabuły odegra niedźwiedzica - w tej roli Ilona Ostrowska - wyjawia reżyser.

- W dziale sprzedaży firmy "Tu i teraz" pojawi się nowa pracownica Marta, grana przez Katarzynę Maciąg. Do Zakopanego przybędzie brat Jędrka - Michał, w którego wcieli się Paweł Królikowski. Sporo podzieje się także u Artura (Wojciech Błach). W jego życiu zjawi się pewien mężczyzna - w tej roli Łukasz Konopka.

Zdjęcia do serialu potrwają do marca. Odbywać się będą częściowo w Warszawie i jej okolicach, a także w Zakopanem. Nowe odcinki "Szpilek" Polsat wyemituje już na początku marca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje