Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 790
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy jest gotowa zostać... żoną?

Magdalena Schejbal, czyli Ewa Drawska ze "Szpilek na Giewoncie", coraz poważniej myśli o zalegalizowaniu swojego związku z przystojnym góralem Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Podobno jest już gotowa, by zostać żoną!

Magda i Sławek poznali się w 2010 roku w Zakopanem na planie serialu "Szpilki na Giewoncie", w którym oboje zagrali. O tym, że połączyło ich wielkie uczucie, długo nie wiedzieli nawet najbliżsi współpracownicy aktorki. Dopiero gdy okazało się, że Magda jest w ciąży, prawda o ich uczuciu wyszła na jaw.

Reklama

- Przy Sławku, który jest też moim menadżerem, mam pewność, że jestem w dobrych rękach - powiedziała niedawno Magdalena Schejbal.

Aktorka potwierdziła również, że dzięki ukochanemu zrozumiała, jak ważna w jej życiu jest rodzina.

- Dla górali rodzina jest świętością, a miłość to ciężka praca, wyrzeczenia, kompromisy i dialog oparty na szacunku - mówi Magda.

- Jesteśmy szczęśliwi - krótko odpowiada, pytana o jej związek ze Sławkiem.

Magda zdaje sobie sprawę, jak ważna dla jej partnera jest tradycja i wartości rodzinne. Wie to również ojciec aktorki, Jerzy Schejbal, czyli Tomasz z "Życia nad rozlewiskiem", który miał kiedyś żal do córki o to, że niezbyt rozsądnie kieruje swoim życiem prywatnym i nie rozumie, że dla nie ma nic ważniejszego od rodziny.

Był bardzo rozżalony, kiedy Magda rozstała się z ojcem swojego 3,5-letniego dziś synka Ignasia, ale gdy dowiedział się, że jej nowym partnerem jest góral z krwi i kości, nie krył radości. Jerzy Schejbal wierzy, że Sławkowi uda się w końcu namówić Magdalenę na ślub.

Sam pochodzi z gór i wie, że prawdziwi górale, a za takiego uważa Ziębę-Drzymalskiego, potrafią postawić na swoim. Jest pewny, że niedługo zatańczy na weselu córki.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal | Szpilki na Giewoncie | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje