Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czasami idzie na noże

Joanna Kulig, czyli serialowa Wiki Bura ze "Szpilek na Giewoncie", zagra niewielką rolę w najnowszej komedii kryminalnej twórców "Brzyduli" pt. "Kumulacja". Aktorka wystąpi u boku swojej młodszej siostry Justyny Schneider, znanej z "Nowej".

Bohaterka grana przez Joannę Kulig ma na imię Sylwia. To starsza siostra dziennikarki Ani (Justyna Schneider). Zdaniem aktorki, jej postać będzie wyjątkowo złośliwa i uparta.

Reklama

- Jeśli sobie coś postanowi, wytrwale do tego dąży - mówi.

- Wymyśli sobie na przykład, że w poszukiwaniu lepszego życia powinna wyjechać do Londynu. Za wszelką ceną postanowi namówić do tego pomysłu siostrę. Nie będzie bowiem chciała podbijać nieznanego świata w pojedynkę. Niestety, Ania okaże się wyjątkowo oporna.

Granie sióstr dla Joanny Kulig i Justyny Schneider to żadna nowość. Aktorki wystąpiły już razem w spektaklu pt. "Wassa Żeleznowa" na deskach warszawskiego "Och-Teatru".

- Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się jeszcze nie raz zagrać siostry - mówi Joanna Kulig.

- Bardzo dobrze współpracuje mi się z Justyną. Czasami idzie na noże, ale jak szybko się zaczynamy kłócić, tak szybko się godzimy. Dlatego na pewno nie jest między nami anemicznie i bez emocji.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje