Reklama

Szóstka

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 58
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szóstka": Gabriela Muskała od 35 lat zapisuje wspomnienia!

Gabriela Muskała, czyli Beata Małecka z nowego serialu TVN "Szóstka", od wielu lat pisze... dziennik. - Zaczęłam opisywać każdy dzień mojego życia, gdy miałam 15 lat - mówi. - To moja baza wspomnień, z której mogę korzystać, kiedy tylko chcę - dodaje.

Gabriela Muskała jest jedną z najlepszych polskich aktorek swojego pokolenia, laureatką mnóstwa prestiżowych nagród i... pisarką. Spod jej pióra wyszło już kilka sztuk teatralnych oraz scenariusz do filmu "Fuga", za który kilkanaście dni temu dostała Orła. Gwiazda "Szóstki" - nowego serialu TVN - wyznała niedawno, że bardzo poważnie myśli o wydaniu wspomnień, w których opisałaby swoje dzieciństwo, okres dorastania oraz początki kariery.

Reklama

- Piszę dziennik. Zaczęłam to robić 35 lat temu. Po co? Wiedziałam, że jeśli czegoś nie zapiszę, to w przyszłości nie będę już miała dostępu do tych przeżyć, emocji... Kiedyś zrobiłam eksperyment. Sięgnęłam do pudła z dziennikami, otworzyłam jeden z nich i okazało się, że - tak jak się spodziewałam - opisane w nim zdarzenia pamiętam zupełnie inaczej - powiedziała w rozmowie z magazynem "Harper's Bazaar".

Gabriela Muskała nie kryje, że bardzo boi się o swoją... pamięć. W jej najbliższej rodzinie był bowiem przypadek Alzheimera. Ta straszliwa choroba dopadła jej ukochaną babcię.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje