Reklama

Szkoła

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 812
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szkoła" po raz kolejny hitem TVN!

Paradokument "Szkoła" po raz kolejny okazał się hitem ramówki TVN. Serial przyciągał przed telewizory ponad milion widzów! TVN pozostał liderem pasma popołudniowego, wyprzedzając m.in. telewizję Polsat, która w tym samym czasie także emitowała serial z kategorii scripted-docu.


 Serial "Szkoła" przedstawiający losy i problemy uczniów gimnazjum oraz liceum emitowany był w wiosennej ramówce od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00. Losy bohaterów śledziło średnio milion widzów, dając TVN pozycję lidera w paśmie popołudniowym. 29 maja stacja wyemitowała ostatni w tym sezonie odcinek "Szkoły".

Reklama

- Cieszy nas to, że serial zyskał stałą widownię nie tylko wśród uczniów, ale także nauczycieli i rodziców. Jego siłą jest to, że porusza ważne i kontrowersyjne tematy z którymi borykają się współcześni nastolatkowie. Pokazuje, że szkoła nie tylko uczy, ale także wychowuje i kształtuje charaktery. To miejsce w którym uczniowie szukają odpowiedzi na wiele problemów, związanych na przykład z dojrzewaniem czy pierwszymi zawodami miłosnymi - tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu, znana m.in. z takich produkcji jak "Szpital", "W11-wydział śledczy" czy "Detektywi".

Rekordowy odcinek serialu "Szkoła" obejrzało blisko 1,5 mln widzów. To już kolejny sezon, gdy dzięki emisji "Szkoły" TVN pozostaje liderem pasma. Producenci paradokumentu rozpoczęli już pracę nad kolejnym sezonem. Nowe odcinki będzie można zobaczyć już jesienią na antenie TVN.

   


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje