Reklama

Szkoła

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szkoła": Kłopoty po dzwonku

Historie z życia gimnazjalistów i licealistów krakowskiej szkoły przyciągają przed ekrany około miliona widzów. Ciężkie sytuacje z trudno dostępnego świata nastolatków dają odbiorcom sporo do myślenia.


Reklama

Bunt, prześladowania czy eksperymenty z używkami - tematyka serialu porusza wciąż aktualne problemy, które trapią dzisiejszą młodzież. Na szczęście życzliwa pomoc grona pedagogicznego pozwala na wyjście nawet z najcięższego impasu.

W role nauczycieli wcielają się rezydenci krakowskich teatrów, natomiast debiutujący uczniowie, stawiają na planie serialu swoje pierwsze aktorskie kroki. Przypomnijmy, że "Szkoła" zadebiutowała 1 września i od tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością.

Wygląda na to, że po feriach zimowych serial nie zniknie z naszych ekranów. Stacja TVN potwierdziła, że w wiosennej ramówce znajdzie się miejsce dla drugiej serii "Szkoły".

Tymczasem w nadchodzącym tygodniu zobaczymy, jak nauczyciele poradzą sobie z kradzieżą testów z historii, chęcią zawarcia przez uczniów sekretnego ślubu bez zgody rodziców oraz pobiciem gimnazjalistki przez ojca recydywistę.


NHL

Dowiedz się więcej na temat: Szkoła (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje