Reklama

Szadź

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 955
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr od wielu lat tworzą zgodny związek. Katarzyna na każdym kroku wspiera znanego męża. Niedawno powiedziała jednak: "Dość!". "Zakładam kaganiec mężowi. Boję się o niego i o nas" - napisała w poruszającym wpisie.

Aktor znany jest ze swoich, często ostrych, komentarzy na temat obecnej sytuacji w kraju. Nie boi się mówić, co myśli na tematy społeczne czy polityczne. Jego wypowiedzi nierzadko wywołują kontrowersje, a pod jego wpisami toczą się zażarte dyskusje.

Reklama

Maciej Stuhr niejednokrotnie naraził się na ataki ze strony swoich przeciwników oraz władzy.

Niezrażony krytyką aktor chętnie korzystał z wolności wypowiedzi. W ubiegłą niedzielę postanowiła zainterweniować jego żona, Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Na swoim blogu zamieściła wpis odnoszący się do fali nienawistnych komentarzy oraz gróźb kierowanych pod kierunkiem jej męża oraz rodziny.

"Nie myślałam, że kiedykolwiek coś takiego będzie miało miejsce. Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku, będę próbowała zakazać coś mojemu mężowi. Ale przelało się. Zakładam kaganiec mężowi. Boję się o niego i o nas" - napisała na wstępie.

W dalszym ciągu wpisu dietetyczka opisuje wymagający tryb pracy aktora oraz frustrację wynikającą z przekręcania jego wypowiedzi i tworzenia nieprawdziwych informacji. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje